Uzaklık ne kadar önemli sevdim mi?

Ayrı şehirlerde olduğunuz bir sevgiliz oldumu? ne zor bişeydir bilirim özlersin, ama görme imkanın zor, ancak sesiyle yetinmeye çalışırsın, hele bide bazı imkansızlıklar varsa, işte o zaman üzüntünün en büyüğünü yaşarsın...

Bu konudaki yorumlarınızı cok merak ediyorum.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Mevlana bu hususta diyor ki : Uzaklık deyip dert ettiğin nedir ki sevgili, biz yaradanı görmeden sevmedik mi ?

2|0
    1|0
  • aramızda ki mesafe yüzünden bi ilişkimiz olmayacağını söyledi bende üniversiteyi değiştirip mesafeyi ortadan kaldırıcam o zaman geri dönüp bu soruya cevap vericem

1|0
    0|0
  • şimdi konu ile alakasız olacak ama dünyada sana en uzak kişi aslında yanındaki kişidir, nerden baktığına bağlı ;)

1|0
    0|0
    • hım buda değişik bir bakış acısı :)

• heee öyle acaip birisiyim ben, nerden bakcam belli olmaz :D

• ben yaşıyorum birbucuk yıldır istanbul izmir arası kamyon şöförüne döndüm :))

1|0
    0|0
  • Arada aşk varsa eğer yollar ve yaş lanet olası birer rakamdan öte değildir.

1|0
    0|0
  • evet oldu.ayrı şehirde değil ayrı ülkede oldu hemde

uzaklık önemli.ayrılık zor kardeş.hiç tavsiye etmem

hele birde kavuşamayınca ne sen sor ne ben söyliyeyim...

1|0
    0|0
  • Uzaklık varsa bi zaman sonra ilişki kalmaz .

1|0
    0|0
    • en önemlisi güven varsa yürür tabi sevgi saygı beraberinde anlayış.

• Ne aşk bi anlatsana bizde öğrenelim çocuk :)

• cocuk derkenn sen gibisine laf anlatıp zamanımı heba edemem!

• seven insan için mesafeler önemli değildir.

1|0
    0|0
  • en zoru olsa gerek kalbini kırsan gidip görüp gönlünü alayım desem yapamazsın çok zor

1|0
    0|0
    • anlaşmazlıklar oluyor telde telafisi bazen zor oluyor kırmak istemiyorsun ama anlık, bir tepki verebiliyorsun istemeden.

• kesinlikle sürmeyecek ve ayrılacaksınız!

1|0
    1|0
    • ayrılıklar oldu ama yine beraberiz ayrılmak gibi bir düşüncemiz yok.

• kırılma ama ayrılcaksın diyorum :) inanmıyorsun o zaman yalan söylim! imkani yok ayrılamazsınız! imkan bile vermiyorum :))) olmadımı

• neden ya yıllardır niye sürüyor

• mesafeler aşkın katili...

1|0
    0|0
  • evet oldu zor gerckten iki sevgilinin yaşayabileceği bi çok güzel şeyi yaşayamazsın ..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yaşadım pişmanda değilim :) birini sevdinmi kilometrelerin hiç bir önemi yok mesafeler sevmeye değil sarılmana engel sadece evet çok özlüyorsun ve bu aşkı dahada çok kuvvetlendiriyor :)

3|2
    0|0
    • ona ihtiyac duyunca yanında olamaması cok acı, ancak sesine sarılabilirsin, heleki uzun süreli bir ilişkiyse bu yetmez o sesi sarılmak yanında varlığını hissetmek istersin:(

• uzaklık engel değil tabikide :) ne zamandan beri berabersiniz ?

• amin sağolasın :)

• Uzaktan yaşanılan ask ister gecici ister devamlı uzaklık olsun cok zordur hele duygusal bir anda duygusal bir konusmada ona sarılamamak en acısıdır ama özlemek özellikle arada mesafe olduğu halde özlendiğini bilmek en güzelde seydir. Bu iliskilerde GÜVEN olmazsa olmaz. Güven olduktan sonra hersey kolay :)

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • mesafe işte en büyük sorun yaşayan bilir, yaşamayan bilemez:)

• Az çok yaşadım. Yani askere gitmişti o türkiyenin bir yerinde ben bir yerinde özledikçe daha çok kuvvetleniyordu sanki.

• cok zor..kavgası tartısması ozlemı bol bı ılıskı olur..

1|0
    0|0
  • oldu evet çok zor oluyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...