Göğüs kası nasıl çalışabilirim?

evde çalışacağım spor salonuna gitmeye vaktim yok. nasıl açışmalıyım bir önerisi olan var mı ?

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• gogus kasi icin evde alet kullanmadan yapacagin en etkili egzersiz snavdir. ingilizcesi push-up tir. you tube dan push up diye aratirsan cesitli farkli tarzlardapush uplarla ustgogus,alt gogus, acma ve toparlama konusunda bilgi alabilirsin. kolay gelsin

not:isinma hareketleri yapmadan kesinlikle calisma. calismani setlere bol. gunde 20 dakikadan fazlasini ayirma. hergun degil araya bir gun koyarak calis

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Şınav olabilir sanki eller kapalı sekilde. ayrıca mum durusu var onu deneyebilirsin. dumbel alıp flat chest press de yapılabilir.

0|0
    0|0
    • şınav ve mum duruşunu uyguluyorum zten, şu flat chest press nasıl yapılıyor.

• xper seviyem yeterli olmadıgından link veremiyorum ama "Flat Dumbbell Chest Press" aratırsan videolar var

• bol bol mekik çek sınav çek cok pis göğüs yaparsın

0|1
    0|0
  • Evde çok zor zaten pek geliştiremezsin de şınav çekebilirsin günlük ama birde barfiks için imkanın varsa ...

0|0
    0|0
  • Link veremiyorum, Google'dan kas yapmak isteyenler göbek eritmek isteyenler diye arat. Çok güzel videolar var evde yapmak istiyosan hele. Kısa süre icinde yapacaksindir, kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • bende göğüs kaslarımı evde yapanlardanım ama aletlerim var :) aletsiz olmaz bu iş geç şınavı mekiği... şimdi salonda tekrar pompalıyorum bu en iyisi...

0|0
    0|0
    • hangi aletler lazım

• kondisyon bisikleti... mekik sehpası ve yay... 40-60 kg arası döküm plakalar... uzun ve kısa barlar...

• Bir sehpa+ bar alacaksın.. Bench press olmadan olmaz..

0|0
    0|0
  • şınav çekebilirsin ,sonucunu göreceksindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...