Bir kızın güvenini kazanmak için ne yapardınız?

Güveni Kırılmış Daha Önce Birisin'den Darbe Yemiş Artık Güveni Kalmamış Erkeklere Sizin Hoşlandıgınız Bu Kişininin Güvenini Nasıl Kazanırsınız?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Samimi olarak yaklaşırım o kişi benim için değerliyse o bana güvenene kadar sabırla yaklaşırım. Elbette bu dönem zorlu geçecektir ancak senin için önemli olduğunu düşünüyorsan samimi olduğunu ona hissettirmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güvenilecek biriysen zaten kazanırsın fakat değilsen tüyolar veremem hemcinslerimi tehlikeye atamam :))

1|0
    0|0
    • 5 parmağın 5'şide Bir Değil Ali Öyle OLdu Diye Mehmet'de Olucak Diye Bir Mantık Yok Her İnsan 1 Şansı hakeder Tüyo Kısmına Gelince Kişisel Bir Soru Değildi Öyle Bir Durum'dan Esinlenerek Sordum Ama İsterim Güzel Ve Temel Sağlam Bir İlişki.. :)

• Önce o kız herkesi aynı görmemeyi bırakması lazım önyargılarından bir kurtulsun. Sende ona güvenme o zaman daha önce kazık yedim bir kızdan de genelleme yap bakayım.. Nese soruna cevap sadık ol yalan söyleme o zaten zamanla güvenir.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• zaman lazım bolca zaman

0|0
    0|0
  • uğraşamam..

Bizim kadınlara güvenimizi kaybetmemizi sağlayan kefaşelerden hesap sorabilir ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...