Aşkın verdiği acı :(

uzun süreli ve canınızdan çok sevdiğiniz birisi var.koşullar gereği araya bir düre uzaklık girdi ve fırsatı kaçırmayan bir rahat kız sevgilinizi sizden soğutmayı başardı :(sizde kızıp ayrıldınız...ama çok mutsuzsunuz .( ne yaparsınız?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ölene kadar o acıyı çekerdim

belki bir kez daha temas kurmaya çalışırdım.benim hakkımda düşündüklerinin değişip değişmediğini öğrenmeye çalışırdım.yada pişman olup olmadığını...

eğer tekrar birleşsek bile o eski tat olmaz diye düşünüyorum.bir kıymeti olmazdı artık.demir tavında dövülürmüş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aşkın verdiği acı için yapılacak pek birşey yok. grip gibidir. ilaç alsanız da almasanız da grip 1 haftada geçer. aşk acısının farkı geçme süresinin biraz uzun olmasıdır

1|0
    0|0
  • şuçu kızda değil sevgilimde arardım , sonuçta kimse kimseyi zorla soğutmuyor öyle değil mi ?

1|0
    0|0
    • kızda insan olsa karakedilik yapmaz...

• unuturum yeni aşklara yelken vapur filan açarım...

1|0
    0|0
  • Onuu unutmaya çalışır ve yenisini bulurdum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgilime mesaj atarım ya da onunla konuşmaya çalışırım

2|0
    0|0
    • bence de sevgilini o kıza yar etme. umarım birlikte olursunuz, o kız da kendine boşta olan başka birini bulur ve sizin yakanızdan düşer

• amin canım çok sağol.

• sevgılım kıza karsılık vermıyosa ayrılmazdım..ama verdıyse ayrılırdım bende...

1|0
    0|0
  • eger erkek arkadaşım beni seviyor bunuda biliorsam o kızın agzına s...ar sevgilimle yine beraber olurdum :D

1|0
    0|0
    • soğuttu malesef

• ah ah sevmez olaydım gel de vazgeç şimdi .(

• canım o senden çokktan vazgeçmiştir bence hiç degmez can sıkmana aglamana sızlamana ki sevse yapmazdı sogumazdı ne olursa olsun şimdi o kızı almıştır bagrına sarmıştır

Yükleniyor...