Hangisi sizin ekmeğiniz?

Kahvaltı ederken aklıma bu anketi yapmak geldi.Biliyorsunuz her ekmeğin farklı özellikleri var sağlık açısından hepsi farklı.Ben çavdar ekmeğini çok severim hem normal ekmekten daha sağlıklı hem de tadı güzel.Peki ya siz hangi ekmeği tercih edersiniz?Sorum evde kullandığınız ekmekle ilgili, yoksa dışarıda lokantalarda böyle bir şansımız pek olmuyor zaten. Neden tercih ettiğinizi de yazarsanız sevinirim.Bu da link sağlıklı ekmek hakkında

gizli; sana ihtiyacımız yok.

• Beyaz Ekmek
    51% (41)41% (28)46% (69)Oy Ver
  • Kepekli Ekmek
    16% (13)21% (14)18% (27)Oy Ver
  • Tam Buğday Ekmeği
    20% (16)31% (21)25% (37)Oy Ver
  • Çavdar Ekmeği
    12% (10)4% (3)9% (13)Oy Ver
  • Yulaf Ekmeği,Mısır Ekmeği vb.
    1% (1)3% (2)2% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Tam buğday ekmeği.

1|0
    0|0
  • kepekli bize göre değil.taş fıın tam buğday

1|0
    0|0
  • köy ekmeği yokmu? şöyle sıcak sıcak üstüne yağ ve salça sürüp yemek için

2|0
    0|0
    • Onu da sonuncusunda seçebilirsiniz herhalde diğer manasında koydum o sonuncuyu vb derken :)

• yok olmaz tek başına olması lazım biz onu F şıkı yapalım en iyisi :)

• en fazla 5 şık hakkımız vardı :) Ben köy ekmeği pek sevmem açıkçası ondan aklıma gelmemiştir. :)

• Bol Tahıllı. En yakın Tam Buğday diye onu seçtim.

1|0
    0|0
  • Ruşeymli ekmek..

1|0
    0|0
    • o da nedirr?

• Buğdayın %2 ila %3 'ünü oluşturan özdür.

A, B1, B2, B3, B5, B6, C, D, E vitaminleri, folik asit, manganez, krom, proteinler, lesitin, esansiyel yağ asitleri, selenyum, fosfor, sodyum, demir, potasyum mineralleri ve çinko içerir.

Eh bu kadarı da anlatmaya yeter sanırım önemini. :)

• Şöyle mısır ekmeği olsa ama doğal mısır ekmeği, yoğurda doğrayıp yesek güzel olmaz mı :)

1|0
    0|0
  • Köy ekmeği, sert olucak hakkını vericeksin yerken :D

1|0
    0|0
  • mısır ekmeği bide yoğurdun içine doğrucan varya off yemede yanında yat yok yok en iyisi yemek

2|0
    0|0
    • mısır ekmeğini herkes seviyor gördüğüm kadarıyla yoğurt eşliğinde :))

• bize küçükken okulda karadenizli bir arkadaş getirmişti ilk başta tuhaf geldi ama çok hoşumuza gitmişti o zamandan beridir de yemedim öyle doğal olanını bir satılanlardan falan anca işte :)) ama ekmek harika diyecek söz yok :)

• Kepekli Ekmek sağlık açısından daha iyi diyor.ama ben normal belediye fırını ekmeği yiyorum

1|0
    0|0
    • yok tam tersi kepekli ekmek sağlıklı değil diyor linke bakarsan. Vücut için gerekli birçok şeyi alamıyormuşuz kepekli ekmekte. Halk ekmek iyidir ama ya belediyeninkiler daha katkısız oluyor normal fırından alınan beyaz ekmekten katbekat iyidir en azından

• Dağın başında bi yerdeyim,asker abim ne bişirise onu yiyom.Ama sivilde yazdıklarını mutlaka dikate alcam emin olabilirsin

• Tam Buğday Ekmeği

1|0
    0|0
  • C: Tam Buğday Ekmeği

1|0
    0|0
  • Çavdar Ekmeği

1|0
    0|0
  • Pek ekmek yiyen biri değilim ama yersem Tam buğday ekmeği olur.

1|0
    0|0
  • B: Kepekli Ekmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Çavdar ekmeğini ben de severim.Ama ekmek aldığımda tam buğday ekmeği alıyorum genelde.Bu aralar okulun yemekhanesinden getiriyorum yurda :) Öğrenci adamız :)

1|0
    0|0
    • Bizim lisedeyken bir beyaz ekmek çıkardı, ilk yılın sonunda herkes evine 5-10 kilo alıp dönmüştü :D Şimdi neyse ki okulun yemekhanesinde her tür ekmek var da sorun çekmiyoruzz :))

• Karadeniz'e özgü, değil mi? Biliyorlar valla :))

• çavdar ekmeğinin tadı güzel

2|2
    0|0
  • Beyaz ekmek dedim.

1|0
    0|0
  • karatay diyetinde ekmek yok :(

1|0
    0|0
    • Diyet işi de zor iş ya kadar da sıkı olmamalı bence ekmekten de birçok ihtiyacını karşılıyor vücut zayıflayalım derken sağlık gitmesin. :)

• Afiyet olsunnn :D

• tesekkur ederim :)

• ekmek değilde etimek yiyorum ben. ama illa bi ekmek seçiceksem kepekli ekmek

1|0
    0|0
    • kepekli ekmeğin zayıflatma olayı var diye kullanılıyor da vücut için gerekli birçok şeyi alamadığımızdan sağlıklı değilmiş.Tabi etimek konusunda bir şey diyemem :)

• aynen ben de öyle biliyorum, olmaz umarım olmasın :D

• Beyaz Ekmek

1|0
    0|0
  • Beyaz ekmek. Günde 3 dilimi geçmez nasılsa.

1|0
    0|0
  • ekmeksiz karnım hiç doymaz. o yüzden aram iyidir ama bunların hepsini dönüşümlü olarak alıyorum iki güne bir değiştiriyorum

1|0
    0|0
  • Beyaz ekmek.

1|0
    0|0
  • Farketmez hepsi de benim bebeklerim :)

1|0
    0|0
  • Kızarmış Kepekli ekmek :)

1|0
    0|0
  • off hepsini de çok severim acıktım

1|0
    0|0
  • tam bugday veya yufkaayi da cok severmmm :DD

1|0
    0|0
  • beyaz ekmekten vazgeçmem