Erkekler, futbolda kendimi nasıl geliştirebilirim?

Arkadaşlar ben futbolu çok seviyorum ve futbol benim için her şey demek. Futbolda kendimi daha hızlı yapmak ve çok geliştirmek istiyorum, lütfen "top sektir tekniğin artar" demeyin. Kendimi nasıl seri ve güçlü yapabilirim?

0|0
6

En İyi Erkek Görüşü

• Fiziksel ve mental yolları var bunun. Devamlı antreman yapman gerekiyor. Bacak ve gövde çalışmalısın ( istersen kol da çalışabilirsin ama pek fark etmiycek ) . İnternetten çabukluk ve hız antremanlanı videoları var çok işe yarar. İp atla. Ard arda küçük engeller koyarak topla aralarından geç (bende çok müthiş bir etkisi oldu) . Ama şunuda ekliyim ; bir futbolcu vardı ismini tahırlamıyorum ama " hızın özü yanlış anlaşılıyor , erken koşan daha hızlıdır " demiş. Yani demem o ki , oyunu okuma becerisi de çok katkı yapıyor , aklını kullan. Düşün messi çok hızlı koşamaz ama zekasını kullanarak önce koşmaya başlıyor ve rakipten herzaman daha hızlı oluyor. Amatör futbol oynuyordum , brakmak zorunda kaldım. bir sorun olursa yaz.

0|1
    0|0
    • Ha birde neden futbolu bıraktınız? Merak ettim.

• Öyle bişiyi ilk senden duyuyorum. bir araştır ama sanmıyorum , yanlış biliyon bence.
      Babam izin vermiyordu , okulum vardı , işe gitmem gerekiyordu. Bırakmak zorunda kaldık.

• kısacası hayattan dolayı bıraktın hocam

Erkekler Ne Diyor 5

• burada vakit harcama idman yap :D

0|0
    0|0
  • kondisyon cok onemli ve fiziginde iyi olmali

0|0
    0|0
  • Oynaya oynaya öğreneceksin, millet anasının karnında öğrenmedi ya :)

0|0
    0|0
  • antrenman yap bro

0|0
    0|0
  • Youtube a gir futbolda teknik geliştirme yaz çıkar artık ne yönde çalışmak istiyorsan omu yaz zaten çıkıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...