Nasıl bana bakmasını, yanıma gelmesini sağlarım?

arkadaşlar üni 1 deyim okulda bir çocuk var devamlı görüyorum kantinde orda burda falan çok hoşlanıyorum ama ne adını ne okuduğu bölümü hiç bir şeyini bilmiyorum. ve daha hiç göz göze bile gelmedik. sizce çocuğun bana bakmasını yanıma gelmesini nasıl sağlayabilirim, bi öneriniz var mı. bu arada doğru düzgün yorum yapmıycak olan hiç yazmasın

1|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelik okulun ve derslerine yogunlas ! ha dersen ki derslerim cok iyi o halde git kendine guvenini koru konus cocukla deki "gel bakalım seninle biraz konusalım" :)

0|0
    0|0
    • yo artık ya öyle bişey dyemem. sen bi düşün ve gerçekten doğruyu söyle. bı kız sana gelse böyle bişey dese onla ciddi düşünür müsün. bence kesinlikle düşünmezsin

• diğer insanların yasadıgı hayatı yasamak zorunda olmadıgın gibi onlar gibi de davranmak zorunda değilsin. anlıyorum bunu yapmak zor ama kendin başarmış olacaksın. Kendine güvenini sağlamalısın. Toplumumuzun direttiği olgudur bu kızın erkege gidip teklif etmesi. Sen bunu yaparsan ne kaybedeceksin ? ama emin ol ne kaybedersen et cok sey kazanacaksın. hayatı tercih ettiğin sekilde yasarsın. kısacık hayatımızda Farklı ne yapabilirsek o kadar sıradanlıktan cıkar ve yasama sevincimizi artırabiliriz.

Erkekler Ne Diyor 8

• armut piş ağzıma düş o kadar kolay değil huzur sokağını izle orda kız oğlanın peşinden nasıl koşuyorsa sende onun peşinden koş

0|0
    0|0
  • kantinde otururken yanlışlıla üzerine su çay gibi bişey dök ... güzel ve hoş biriysen zaten dikkatini çekersin ama tam tersiyse yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • etkilemelisin çocuğu ,üni. gidiyorsun .nasıl etkilerim diyede bize sorma ..artık orasınıda sen düşün .

0|0
    0|0
  • Hem birinden hoşlanıyorsun, hem de hoşlandığının yanına gelmesini istiyorsun.

Sen yanına gideceksin.

Utanacak,çekinecek bir şey yok. Çıkar karşısına duygularını anlatırsın. Alacağın en fazla ''hayır''.

0|0
    0|0
    • evet utanacak çekinecek bir şey yok ama hiç tanımadığın biri sonuçta ne tepki verir ne der . bunlarıda düşünmek lazım. çok aşırı çekingen biri değilim ama gidip söyliycek kadar rahat bi kızda değilim. bence kızın böyle bişey yapması yanlış olur. değersiz görür o zaman beni.

• O zaman ilk olarak göz teması kurmaya çalış. Zaten seni beğenirse, o da sana bakacaktır.

• ona bakarak ona cesaret vermelisin

0|0
    0|0
  • kantinde o siraya girerken sende siraya gir

çay alinca şekeri sen uzat birşeyler yap

0|0
    0|0
  • hangi okul bu ben olamam dimi ?

0|0
    0|0
  • mini etek giyin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya canim bu soruyu nezaman sordun bilmiyorum ama beni eklemen en iyisi olacak sana yardim edebilirim bendede ayni sorun var cunku

0|0
    0|0
    • hayatım bu soruyu soralı bir sene olmustur en az. ve o cocugun ne kadar irenc biri oldugunu anladım bu bir sene ıcınde. gerek kalmadı yani.

• iyi bana sen yardim edersin ozaman olmazmi eklersen sevinirim!

• onunda sana karşı birşeyler hissettigini seziomusun yani bakıomu sana gözgöze geliomusun vs sürekli onu görebilecegin yerdemi dolaşıo yani etrafında

0|0
    0|0
    • ne birşeyler hissetmesi daha göz göze bile gelmemişlerki

• bence karşılıksız birşeye hiç bulaşma canın yanar derslerine odaklan yeni ünv 1mişsin vize haftasıda geldi derslerine bak onu gördügün zaman görmemezlikten gel yada cesaretin varsa git konuşmaya çalış hatta arkadaş çevresine yaklaşmaya çalış mutlaka tanışacaksınız o zaman ona göre duruma bak olmuosa zorlama

• duygularımız mantıgımıza engel o yüzden

Yükleniyor...