İlk görüşte aşık olduğunuzda davranışınız nasıl olur?

İlk görüşte aşka inanırmısınız ? peki ilk görüşte aşık olduğunuz kız / erkekle aynı ortamdaysanız ona davranışınız nasıl olur nasıl belli etmeye çalışırsınız ona ?

0|0
11|31

En İyi Erkek Görüşü

• İlk görüşte aşk olmazmış tanıdıkça olurmuş---- yalan tanıdıkça olan sevgidir bağlılıktır evliliktir. aşk değil.

Ve birde aşkı o kadar basit görmeyenler var ---- aşk basit ilk görüş gibi hatta ilk duyduğun ses gibi Ne kadar basit yaşarsan o kadar mutlu olursun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Aşk dediğin nedir ki

Tenden bedenden sıyrık

Çocukların içinde

Yaşadığı bir çığlık

Aşk dediğin nedir ki

Histen nefesten varlık

Umutsuzluk içinde

Karanlığa son ıslık

Kısa ama öz hoşuma giden bir şiirle cevaplamak istedim

1|0
    0|0
  • şarkı demiş ya ..bazen küçük bir an için ömür bile verilir.. diye...

1|0
    0|0
  • aşk zaten ilk görüşte olur , sevgi ise karşındakini tanıdıktan sonra biraz zaman alır... ama ilk görüşte etkilendiğim birine daha ilgili , yakın falan olarak ilgimi belli ederim...

1|0
    0|0
  • İlk görüşte aşka inanmıyorum. İlk görüşte sadece hoşlanma olur, çünkü tanımadığınız birini sadece fiziksel olarak yargılayabilirsiniz.

Karşınızdakinin karakterini tanıdıkça bir şeyler değişiyor.

1|0
    0|0
  • dehşet belli ederim...gözlerinin içine içine bakarım...etkilerim bir şekilde...hisseder ondan hoşlandığımı :) sonrası gelir zaten...

1|0
    0|0
  • Evet İnanırım.Davranışımı Sorarsan, Ben Hiçbir Şekilde Belli Etmem,Konuşmam..Halen Bu İşler İçin Erken,Uğraşmam Gereken Daha Önemli Birşeyim Var,Geleceğim...

1|0
    0|0
  • ben inanırım zaten etkilenirsemde ilk görüşte etkilenirim öyle inceleyim falan yok bi kere bakıyım yeter:)

1|0
    0|0
    • peki nasıl belli edersin ona davranışıın nasıl olur ona karşı ?

• Benim hoşlandığım çocuk da böyle sürekli bakıyo fakat gelip konuşmuyo

• tamam benim kafadanmış o da..gelipde söze ilk nasıl baslarım kestiremiyodur bence sen git sor hoşlandığı belli niye bakıp duruyosun bana de...sonra onu tutamazsın zaten:))

• işk görüşte başka bir şey olmazki zaten olsa olsa görünti itibariyle aşk olur sevgi olmaz alışkanlık olmaz ancak aşk olur...

1|0
    0|0
  • İlk görüşte aşk bana inanıyor mu?

1|0
    0|0
  • İnanırım, hatta yaşadım. İlgilendiğimi belli etmeye çalışırım, tabi abartmadan.

1|0
    0|0
  • ılk goruste aşka degılde

ılk goruste hoşlanmaya begenmeye ınanıyorum

1|0
    0|0
    • Tamam bende nasıl davranırsın ona karşı peki ?

• onun yanında olunca hayata daha cok baglanırım hayatın degerını anlarım cırkın olsun farketmez bırısınden hoşlanıyım gozlerının ıcıne dalarım boyle seyler ıste ne dıym

• tamam teşekkürler :)

• aşkı o kadar basite indirgemiyorum..

1|0
    0|0
  • Belli ederim tavrım net benim olucaksın :)

1|0
    0|0
  • yaşamasaydım inanmaz güler geçerdim...

1|0
    0|0
  • hayır inanmam

1|0
    0|0
  • gayet tabii

1|0
    0|0
  • bence ilk görüşte aşk olmazz olamaz

1|0
    0|0
  • İkinci görüşte aşka inanmam. İlk görüşte olmuşsa olmuştur 2 si 3 ü yoktur bunun.

1|0
    0|0
  • başima geldi ama platonikte kaldi

1|0
    0|0
  • sor bi önce aşka inanıyormusun ? hayır inanmıyorum.

1|0
    0|0
  • inanrım ,bu yaşıma kadar bir kere başıma geldi ..

1|0
    0|0
  • İlk görüşte aşk olmaz, hoşlantı olur.

Aşk ise tanıdıkça, sevdikçe olur.

1|0
    0|0
  • ben amuda kalkarım genelde

0|0
    0|0
  • Sen aşk nedir bilir misin ?

0|0
    0|0
  • normal ve centilmence?

0|0
    0|0
  • inanmam yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • aptal değiliz çocuk hiç değiliz ki buna inanalım

0|0
    0|0
  • Çıkıp tekrar girsene

0|0
    0|0
  • İlk görüşte cinsel olarak bir şeyler düşünürüm tabi, ama aşk diye bir şey yok...

0|0
    0|0
  • o değil de benimle ilk defa birlikte olucak kadını merak ediyorum eminim asla unutmicama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• vaaaaov süpperrr...

ilk gördüğünüz o yüzü, o yüzdeki o birçift gözü,o bir çift gözden ruhuna ulaşan o derinlerdeki kelimelerin kifayetsiz kaldığı hissin kalp çarpıntısının atışını;(· · · — — — · · ·)(sos) şeklinde atmasını sağlarsa ki sağlıyormuş..başıma geldiğinde inanacağım...

1|1
    0|0
  • İlk görüşte %50 aşka inanırım :D %100 aşk için tanımak şart... :)

1|1
    0|0
  • İlk görüşte olsa olsa hoşlanma olabilir, bazen kanımız kaynar sanki daha önceden tanıyomuşuz gibi tanıdık gelir...

1|0
    0|0
  • İlk görüşte aşkın devam etmesi için tekrar görmek gerekir.Tekrar görebilme şanın oluyorsa aşık olursun.

1|1
    0|0
  • ilk görüste ask olmaz ancak hoslanirsin

1|0
    0|0
  • ılk goruste aska ınanmıyorum...o yuzden bellı etmem

1|0
    0|0
  • inanırım...salak gibi mal gibi bakardım çocuğa zaten beyin donuyo.Erkek olan anlar herhalde ya

1|1
    0|0
    • Bakışmalar zaten seni hemen ele veriyo ona bakınca kendinden geçiyosn

• ilk görüşte çok etkilenebilirim.

1|1
    0|0
  • İnanmadım inanmıyorum inanmayacağım :))

1|0
    0|0
    • Demekki yaşamamışsın :)

• İlk görüşte aşk dış görünüşe ya da herhangi bir mimiğe olabilir gülüşe ya da ses tonuna ya da konuşmaya. Fakat ben bunlara aşık olamam. Ben dış görünüşün getirdiklerine aşık olamam :))

• Katılıyorum

• İnanmıyorum.

0|0
    0|0
  • inanıyorum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...