Elemanı olduğu halde beni niye iş görüşmesine çağırdılar?

İntten market elemanı ilanlarına bakıyordum birini beğendim yakın bi marketti aradım tlfda olur gelin görüşelim dedi gittim olumlu karşılıyorum cart curt ama elemanım tam dedi biri çıkarsa ilerde beni alaçakmış.Madem elemanın var niye tlfda söylemiyorsun elemanın olduğunu niye çağırıyorsun çok sınır oldum.

İlan 13 gün önce verilmiş ben farkedememişim hadi ben farkedemedim sen niye tlfda demiyosunda çağıriosun

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• o durum öyle değildir.o kişi herhalde seni görünce iş bakımından beğenmedi yani o işe uygun birisi olmadığını düşündü ve seni işe almamak için öyle bir bahane uydurdu. ben bu durumla çok karşılaştım.bazen işveren işe alacağı elemanı beğenmezse genelde direk seni almıyoruz demiyor. ya biz sana sonra haber veririz diyor yada farklı bir bahane ortaya atıyor. senin durumda aynen böyle olmuş güzelim. eski tecrübelerime dayanarak böyle yazdım. çünkü dediğim gibi çok iş aradığım için bu durum çok başıma geldi. üzülme inşallah başka bir iş bulursun.

0|0
    0|0
    • Bana ümit vermezdı begenmeseydı ama degil mi? Olumlu oldugunu ilerde eleman cıkarsa alacagını soyledı hıc umıt vermez bız sizi sonra ararız dıyebılırdı.

Uyuz oldugumda bu hem umıt verıyo hemde eleman var dıo

• adam belki seni üzmek istememiştir.artık bilirsin işveren biz seni sonra ararız dediği zaman iş arayan kişi olayı hemen anlıyor ve bu kapıdan da bize hayır yok galiba diyor.bir de bayanlar erkeklere göre daha tez kırılırlar bilirsin adam o esnada seni üzmek istemediyse belki böyle bir şeyi o yüzden demiştir.belki de gerçekten ilerde boşluk olunca adam seni alır.bilemem. bunu anlamak için adamın kafasından geçenleri okumak lazım.inşallah senin için hayırlısı olur.

Erkekler Ne Diyor 7

• ilan verenin amacı başka gibi sanki ? Sende bunu yutmamışsın iyi ki ama saflıgını korumaya devam :)

0|0
    0|0
  • Yedekde birisi olduğu zaman aklındaki kişiyi çıkarmak için tereddüt etmeyecek birisi sanırım öküzün önde gideniymiş madem öyle neden seni görüşmeye çağırıyor

0|0
    0|0
  • Muhtemelen aklında işten çıkarmayı düşündüğü yada işten çıkmasını düşündüğü biri var ve seni yedekte tutuyor.

0|0
    0|0
  • var bole gerızekalılar ıste ınsanları ugrastıtıyorlar bos yere

0|0
    0|0
  • sağlam bir küfretseydin öküze

0|0
    0|0
  • belli beğenmemiş seni..

0|0
    0|0
    • Begenmedım demediki çalısmaya uygunsun dedi baska bı yer daha gorusmustum sızı ararız dıye kestırıp atmıstı bu kestırıp atmadı ama genede canımı sıktı

• genel olarak zaten beğenmedik sizi demiyorlar.. sadece sallıyorlar... bir zamanlar bende insan kaynakları bölümünde çalışmıştım ordan biliyorum

• Sesinden etkilemiş olmalı görmek istemiştir - terbiyesizzzzz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...