Spor yapıyorum hep aynı beslenmekten sıkıldım?

Spor yapıyorum yumurtaya ve tavuğa ağırlık veriyorum ama aynı şeyleri yemekten sıkıldım. Normal yemeklerden kepek ekmeğiyle yesem olur mu? Ya da yumurta ve tavuk hariç ne yiyebilirim yağsız?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahları kahvaltıda yulaf ile mısır gevreğini karıştırıp, içine de mevsim meyvelerinden koyabilirsin.(çilek, muz vs..)
    Ara öğünlerin mutlaka olsun. Ara öğünlerde bazen kuruyemiş ( çiğ badem, fındık, kuru üzüm, kuru kayısı..) tüketmen karbonhidrat açısından yararlı olacak.
    Geceleri yatmadan meyveli yoğurt yemeni tavsiye ederim. (Yine meyveleri kendin yoğurda koy, doğal olsun. Hazır meyveli yoğurtları boşver)

Makarna, ton balığı, bulgur pilavı, tahıllı ekmek gibi şeyleri tavsiye ederim. Dozunu ayarlamak kaydıyla.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kırmızı et ve sebze tüket o halde

1|0
    0|0
  • sporu zorlamı yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslenmenin sebebi ne kas kutlesini mi artirmak

0|0
    0|0
    • valla bu konuda pek bilgili değilim fitness yapanlar genlde protein ağırlıklı besleniyo diye :))

• Protein kasların yapımına katıldığı icin tercih edilir sen form amacin form tutmaksa dengeli beslen karbonhidrat yağ protein mineraller bunların hepsine ihtiyacın var zaten spor yaptığın icin vücudun bunları depolamiyacak

• Tavuk yerine ördek ye değişiklik olsun 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ekmeksiz diğer yemeklerden ye

0|0
    0|0
  • Olur olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...