Bir erkek neden bunu yapar? ciddi cevap bekliyorum...

hoşlandığınızı biliyor. kendide hoşlandığını söylüuor.

fiziksel çekim çok iyi.

ama ilişki istemedği söylüyor, üzmekten korkuyor çünkü... rahat hayattan kopamıyor..

cinsellik bekliyor diyceksiniz ondan da kaçınıyor incitmekten korktuğu için...

tüm bunlarla beraber hergün mesaj atıyor.. içerikleri bazen soğuk da olsa... iletişimi kesmiyor..

sonuç itibariyle soğuyamıyorum..

bir erkek bunu niye yapar?

ve en önemlisi

ben ne yapmalıyım da bu adamın korkularının geçmesini sağlamalıyım?

( çok sıkboğaz eden bi kadınlar 5 sene geçirmiş ve bitirmiş 3 sene önce.. )

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• o adamın telefonunda senin gibi kayıtlı bi kaç kız daha var.. canı sıkıldıkçaa mesajlaşıyo.maksat canı sıkılmasın.he hoşlanıyodur doğru.. bi insan aynı anda 2,3 kişiden hoşlanabilir çünkü

1|0
    0|0
    • bişi sorcam gerçek hayatında da bu kadar net olabiliyor musun? olabiliyorsan yani kendi içinde bu kadar net olabiliyorsan, bunu kendi içine kabul ettirip ona göre davranış sergiliyorsan bunu nasıl başarıyorsun. çünkü ben başaramıyorum. deli olacam...

• bu kadar net değildim..edindiğim tecrübelerden sonra netleştim :) karşındaki insan sana karşı net değilse kestirip atmayı öğrenmelisin . kesin bi duruşun olsun insanlara karşı bu senin şahsi karakterinin kalitesini artırır ve olgunlaştırır.

• doğru söze ne denir..

Erkekler Ne Diyor 14

• ilişki yaşamaktan çekiniyor...bunun ağırlığını kaldıramayacak özgür bir kişiliğe sahiptir

0|0
    0|0
  • aklında veya hayatında başka biri var demek ki...

fiziksel olarak hoşuna gidiyorsun ama kızlığını alıp başına bela etmek veya vebalini almak istemiyor

0|0
    0|0
  • ona güven ver ne bileyim herşeye hazırlıklı olduğunu söle onu sevdiğini ondan gelicek zararın senin canını yamayacağını söyle.

0|0
    0|0
  • senı keybetmek ıstemıyordur öncelıkle ama hayatının her noktasındada ıstemıyoo... aklında ıcınde baska bırı vardır.. her ne kadr hoslandıgını solesene baska bırıde olabılırr..

0|0
    0|0
    • doğru olma ihtimali yüksek.. belkide o kızı bekliyordur.. o gelene kadar vakit geçirmek amacı..

• olabılır ılk aklıma gelen o oldu.. zaman bırak ama baglanma .. veya al karsına konuss.. en azından gıdecegın yolu gorursun önune bakarsınn...

• kadın yüzünden kafasında bazı saplantılar oluşmuştur etkisinde kalmıştır muhtemelen..senle iletişimi koparmadığına göre de kararsızlıkta hakim belli ki allah sabır versin sana bu durumda ..

0|0
    0|0
  • sana kıymet verdiğini düşünüyorum ama sanırım kendisiyle ilgili tam oturtamadığı baz şeyler var yeni bir ilişki yaşamak gibi ya tam olarak bağlanmak istemiyor ve senide üzmek istemiyor anladığım kadarıyla zamana bırak bence

0|0
    0|0
  • tertemiz birisi temiz kalpli

0|0
    0|0
    • neden?

• hiç bişi yapmadan beklemeliyim sanırım..

• sen daha iyisini bilrisn

• Klasik boğa erkeği :D :D bazen bende öyleyim düzensiz hayatı olabilir

0|0
    0|0
  • O adam tek kelimeyle dengesiz

0|0
    0|0
  • ya senı ugrastırmaya calısıyo cakal anlamadın mı hala ?

0|0
    0|0
    • hmm neden uğraştırmak istiyor? keyf mi alıyor? anlamıyorum..

• herkes ii yorum yapti da bi sen adam gibi naapmaliya cevap verdin.. deniycem. sonucu yazarm

• rica ederm :)

• senide bir kalemde bitirebilir dikkatli ol bence

0|0
    0|0
  • ya sen kafayımı yedin evlenmeden cinsellik yaşayıp hayatınımı zehir etmek istiyosun? yarının bile garantisi yokken neyi cinselliğinden bahsediyosun sen?

0|0
    0|0
  • Evlenme teklif et.

0|0
    0|0
    • iyice düş yerlerde sürün diyorsun ahaha :)

• bi kız olarak asla evlenme teklif etmem :)) zaten evlilik olayından da ölümüne korkuyor

• o zaman vur tekmeyi gitsin

• ayrıl bence ondan kesinlikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence hiç uğraşma derim..

0|1
    0|0
Yükleniyor...