Nasil ikna edebilirim kickboxa gitmeyi lütfen bakin?

Selam arkadaşlar
brn önceden çok spor yapiyordum ama okul Yüzünden birakmam lazimdim. Şimdi ise 4 sene aradan geçtikten sonra yine spor yapmak istiyorum kickboxa gitmeyi istiyorum fakat annem ve babam izin vermiyor. Çok israr ediyorum değişen birşey yok. Hareketsizlikten hareketlerim ve kemiklerim iyi durumda değil doğru yürüyemiyorum. Onlari nasil ikna edebilirim duada ediyorum hep?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Oha o nasıl bir hareketsizliktir annen baban neyin derdin bilmiyorum ama spor her şeye çare olur git oraya adam zaten seni direk şampiyonların önüne atıp bir güzel dayatk yedirdikten sonra tecavüz edip asacak değil ya :D spor bu istersen katılırsın maça istersen katılmazsın ama izin vermiyorlarsa başka sporlara da yönelmende fayda var ha sen kız mıydın açık konuşmak gerekirse oraya gideceksin o kadar sapın arasında taş gibi vücudun olacak ve seni kucakta gezdirecekler diye de izin vermiyordur ailen yani akıllarından geçer bu sonuçta sen kızsın o kadar sapın içinde illa ki etkilenirsin babayiğit heriflerin arasında dayanamazsın 3-5 resim görünce içiniz gıcıklanıyor ne de olsa canlısıyla Allah bilir neler olur neler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ciddi ciddi konuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...