Sevgilinizi ya da kocanızı elde tutabilmek için neler yaparsınız?

Sevgilinizin ya da kocanızın dışardaki kızlara bakmaması için neler yaparsınız? Onu nasıl elinizde tutabilirsiniz? Kendi açınızdan ne jestler yaparsınız?

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi bir ev hanımı, iyi bir anne, mükemmel yemekler yapabilmek, deli gibi hamarat olmak.. Vs değilde hoş alımlı cazibeli, her yaşta kendine bakmaktan vazgeçmeyen, işveli cilveli, yatakda çok iyi aynı zamanda iyi niyetli ve güvenilir kadın kocasını kendine daha çok bağlar diye düşünmekteyim. Neden bilmiyorum, hiç evlenmedim :)

0|0
    0|0
    • Bravo sana ve sadık olan sonuna kadar ona güvenen bunu hissettiren dışarda da açık seçik giyinmeyen :P :D

• Anaa : ) Ben değilmiydim en iyi cevap : ) hehe: )

• Yaaa gör bak nasıl anlattı sen anca aklıma gelmiyor de :D

Kızlar Ne Diyor 9

• --Öncelikle her konuda kendisine güveni olmalı bayanın.

--Eşini her yerde taşıyabilmeli.

--Kıskançlık asla olmamalı.

--Kültürlü olmalı kendini bir çok konuda yetiştirmeli.

--Çok iyi bir eş çok biyi bir anne olmalı.

--Zor durumlarda tartışmak yerine uzlaşıp çözüm yolu bulmayı bilen birisi olmalı.

Bu özelliklere sahip bayanlar ancak eşlerini/sevgililerini elde tutabilirler.

0|0
    0|0
  • Gözü dışardayda napsanda bakar ama aklı başındaysa her kadının yapması gereken şeyler haricinde çok da açabaya gerek yok çünkü bir erkek başta huzur ister habire dırdır yapmak kıskançlıktan bunaltmak o adama kapıyı göstermekle aynı :)Aklı olan kadın delirse de kıskançlıktan belli etmez ki kendine güvenli dursun o adam da ona sadık kalsın :)

0|0
    0|0
  • ne yaparsan yap adam eğer körse kördür gözüne soksan yine görmez hele ki açsa yetinmez ki biriyle .o yüzden öyle abartı bişeye gerek yok .niye elmde tutmaya çalşım ki .o yanımda kalmayı bilsn .o beni elnde tutmaya çalşsn beee :))

1|0
    0|0
  • benim dışımda da bi hayatı olduğunu kabullenir ve saygı duyarım. sürekli ilgi beklemem ve aynı ölçüde göstermem. arada sırada hoş süprizlerle şaşırtırım. yanında her zaman bakımlı olmaya özen gösteririm (makyajdan bahsetmiyorum) polemiğe girmem. trip atmam neyse derdim onu söylerim. bu kadarı inanın kafi.. (:

0|0
    0|0
  • Bunun için yapılabilecek bir şey yok sanırım.Onların kişiliğine bağlı bir şey.Ama sadece bakmalarından zarar gelmez bence.Ayrıca elinde tutabilmen için istediklerini yapman gerekir ama o da bir süre sonra sıkar kendini paspas gibi hissedersin.Elinde tutmak diye bir şey yok bence.O sana kendin olduğun için aşıksa zaten başkasına bakmaz:)

0|0
    0|0
  • evin bir kösesine cinzirle baglarim

3|0
    0|0
  • bence bi bayan kocasini veya sevgilisini elde tuta bilmek icin bakimli olmazi lazim ilgili olmazsi lazim...bir birlerine uyum saglamalari lazim...cok sIkmamasi lazim...birlikde farkli aktivikler yapmalari lazim

0|0
    0|0
  • Yapabılıcek bırsey oldugunu sanmıyorum. Ona guvendıgın surece sorun olmaz. Şunuda unutmayalım göze yasak yok. Sonuç her zaman için kürkcü dükkanı oldugu ıcınde takılmaya gerek yok : )

0|0
    0|0
    • Neler yaparsın peki :D

• Hehe : ) '' 2 güne alışırsın. Dedim ya aklıma gelmiyor şimdi.Ama değişik şeyler: )

• Ne peki :D o değişk olan :D

• elde durmuyorsa kendi tercihidir.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...