ACİL KİLO İÇİN NE YAPMAM GEREK?

Zayıf, hatta çok zayıf bir kızım giydiklerim yakışıyor ama zayıfım. Her zaman balık etli olanlara hayranlıkla bakıyorum. Boyumda uzun balık etli olamam bu saatten sonra 163 boy 51 kiloyum. Sizce ne yapmam lazım azcık kilo almam için yardım edin.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dengeli düzenli beslenerek kalorini biraz artırarak zamanla doğru şekilde iyi kilolar alabilirsin burada amaç doğru kilo almı yani kütle alımı olmalıdır yoksa yağlı bir göbek kimse evet demez dnegeli ve doğru şekilde öğünler halinde foğru ürünler tüketerek en az 5-6 öğün 3 ana 3 ara öğün gibi yapılarak yenilmesi gerekmektedir öğünlere gelince ğrotein ve karbonhidrat ağırlıklı öğünler olmaşıdır ama karbonhidratı doğru kararında ve lifli gıdaşardan proteini ise öğününe saatine göre uygun bir gıdadan alman daha yaralı ve doğru olur örnek bir progrma istersen
    Sabah kahvaltı
    2 adet tam bupday ekmeği
    3 yumurta
    Biraz ğpeynir
    3 adet zeytin
    Taze sıkılöış veya yüzde yüz meyve suyu
    Ara öğün
    30 gr ceviz badem fıbdık vsvs
    Öğlen öğünü
    200 gr haşlama veya mangal tavuk göğsü
    Serbest salata mevsimlik istediğin kadar
    1 porsiyon bulgur
    Ara öğün
    1 adet mevsimlik meyve
    Akşam öğünü
    1 porisyon corba
    1 prsiyon fasulye nohut bezelye vsvs
    1 potsiyın bulgur veya pilav veya makrna vs
    Ara öğün yatmadan 2 saat önce
    Yapsıx lor 150 gr
    Böyle bir program uygularsan aradaki farkı görüceksün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne güzel işte daha ne

0|0
    0|0
  • eczanelerde bulk satışır bulk alın

0|0
    0|0
  • günde 2000 kalori edecek kadar protein ve kargonhisrat al.

0|0
    0|0
    • Nasıl yaaa

• inşallah. ben hiç kilo almıyorum ya denicem bunu

• günde en az 2000 kalori alırsan kilo alırsın.

• Bence taş gibisin ! Ama illa istiyorum dersen yer fıstığı ye

0|0
    0|0
    • Yer fıstğı o kadar çok yedimkii. acaba bu metebolizmadan falanmı kaynaklanıyor. illa kilo alcam diye her cumartesi pazar fastfood tüketiyorum

• Bence vazgeç gayet iyi durumdasın çıkma teklif edebilirim

• ye ye ye ye

0|0
    0|0
  • 30 dan sonra her yediğin sana kilo olarak döner merak etme

0|0
    0|0
  • Günlük kalorinin üstüne çık istemesende alırsın zaten :) belli ki gün içinde pek fazla yemiyorsun

0|0
    0|0
    • evet yemiyorum bir sabah kahvaltısı çok az bide öğlen yemeği (tost-ayran vs) akşama da 2 çeşit yemek

• Aslında spor salonuna yazılabilirsin hem fit hemde süper bir vücut çıkarabilirsin düzgün beslenme ile

• iyi fikir :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Boyuna göre kilon iyi.

1|0
    0|0
    • Şöyle bir 55-56 olsam daha iyi değilmi?

• Bol protein al ve düzenli egzersiz yap, kaslarını geliştirmen kilo alımını kolaylaştıracaktır

0|0
    0|0
    • Egzersiz zayıflatır kavramı doğru değilmi?

• Günlük hafif egzersiz öyle çok zayıflatmaz, formda tutar. Kardiyo zayıflatır. Sadece kaslarını çalıştırıp bırakırsan kaslarını şişirirsin sıkı vücudun olur, protein almazsan belki zayıflatır. Bol bol yiyeceksen kilo düzgün dağılsın diye egzersiz yapmalısın yoksa hepsi göbeğinde birikir.

• ne kadar şnslısın haberin varmı? her istediğini yiyebilirsin kısıtlamadan aa balık etli kızlar hep yemekleri kısıtlar

0|0
    0|0
    • Sence iyimi bu orantı? Ama biraz kilo şöyle 2-3 kilo daha hoş olur

• 163 51 gayet iyi ne zayıfı. uzun da değilsin ayrıca 163 uzun mu oluyor :D

1|0
    0|0
    • evet 163 uzun. Türkiyede insanlarımız hep 155-160 arasıdır ama ben 163 korkuyorum yani dahada uzarsam ben çita gibi kalırımm

• 172 iyi mi? yani memnunmusun? hep merak etmişimdirr

• evet çok rahat çok esnek bir zararını gormedim

Yükleniyor...