Kiloyla başım dertte arkadaşlar bir bakar mısınız?

Merhaba. Yaşım 19.1.78 boyunda 65 kiloyum. Kas yapmak istiyorum tabiki heryerimden kas fışkırsın istemiyorum ama normal durdugumda pazularım şişkin ve karın kası istiyorum. Ama ne kadar çalışırsam çalışıyım gelişmiyor. Yani büyümüyor. Kilodan dolayı olduğunu düşünüyorum ama kilo da alamıyorum ne kadar yesem de. Ne öneriyosunuz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• her gece kola ic cerez ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yeterli proteın almıyorsun demekkı beslenmek cok onemlıdır ve kas gelısımı bıranda olabılır sey degıl kendıne 1 yıl gıbı bı sure tanı beslenmemı 6 ogun sık ve az yemek ve proteın ve saglıklı karbonhıdrat agrlıklı yap haftada 4 gun 45 dakıka calısmayla bak gor nasıl gelısıyorsun

0|0
    0|0
  • Protein al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hmm bir bakalım yağ yakicaksin kardiyo yani tempolu koşu olabilir ekmek yemiceksin yağdan kaçıcaksin minimuma indirmeye çalış ya da istemesende her yemekte var zaten :) mekik cekiceksin üstü kaslar ayrı alt kaslar ayrı ve şinav cekiceksin nizami nefes alış verislerine dikkat ediceksin biraz sıkılıcaksın daralıcaksın sabredeceksin ve hemen değişiklik olsun diye beklemiceksin bol bol SU iciceksin yemekten öncede iç tokluk hissi verir sonra bak gör değişikliği;)

0|0
    0|0
  • kilon normal 3-4 kilo belki eksik o kadar.

0|0
    0|0
  • bol bol koş
    özellikle akşam yemekten 2 saat sonra

0|0
    0|0
  • Kilon gayet normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...