Zayıflama ve Kas için?

Merhabalar,
Arkadaşlar 169 boy, 90 kg ağırlığın da balıketli bir yapıya sahibim.
Beslenme şeklim nasıl olmalı?
Günlük çalışacağım spor aletinin fotosunu da, son halimi de paylaşıyorum.
Bu konu da BİLGİLİ OLAN arkadaşlardan yardım bekliyorum, teşekkürler. :) 👏

Zayıflama ve Kas için?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar seviyesiz yorumları görünce üzüldüm doğrusu, size önerim bir diyetisyene gitmeniz artık bir çok hastanede var ve çoğu en fazla 20 tl civarı bir ücret alıyor spora gelince bu aletle de çalışırsınız ama fazla bir verim alamazsınız bunun için internette daha fazla verim alabileceğiniz hareketleri araştırabilir ve videolarını izleyebilirsiniz, benim önerilerim bunlar😊

0|1
    0|0
    • Boşverelim o dengesizleri, kendi çapların da eğlendiklerini zannetsinler. :)
      Ya aslın da kilo vermeye karar verirsem eğer, benim iradem çok kuvvetli. Ama ben sağlıklı kilo vermek istediğim için bu soruyu açtım. Diyet yapamıyorum, ama hiç yemek yememeye gelince onu yapıyorum hayret :D

• Ben önerimi verdim gerisi size kalmış:)

• Teşekkürler önerileriniz için

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bro spor a başla bir yere yazıl😊O aletle çok verim alamazsin benim tanidiklarim o aleti isinmak için kullanıyor zayıf bir alet sen dediğim gibi güzel bir spor salonuna yazil😊

0|2
    0|0
    • Spor salonuna pek vaktim olmuyor, şimdilik bununla idare etmem lazım kardeşim.

• aşagıda yorum yapanlar salak kardeş. daha obez nedir balık etli nedir bilmiyorlar

0|1
    0|0
  • Hacı abi senin balık balina falan galiba

1|1
    1|3
  • Sen balik etliysen ben fitns modelim mk :))

1|0
    1|4
    • Egonu tatmin ettiysen, artık gidebilirsin.

• Bak kardeşim 30 kilo da ben verdim, hırsım da var, iradem de çok şükür. Taktiğin her insan da sökmez, o taktiği her önüne gelene de yapma, farklı anlaşılıyorsun. Düşüncen için de saol.

• Usta nediyem ne emmeye ne gommeye yanasiyon boyle monoton olma ne halin varsa gor

Yükleniyor...