Spor yapmaya başladım. Sıkı bir vücut istiyorum?

Spor yapıyorum arkadaşlar ancak evde yapıyorum yani kendi imkanlarımla. Şimdi barfiks alıcam hatta. Pilates topu, bandı ve diğer küçük topu felan aldım. Şu an onlarla ilgili bir çalışma yapmadım. Günlük 15 dakika yürüyorum 15 dakika koşuyorum. Herneyse bikaç bişeyler yapıyorum. Ancak yeni başladım. Bu konuda geniş bilgisi olan biri bana yardımcı olabilir mi? Mesela nefes egzersizleri felan beceremiyorum bir türlü. Yardımcı olacak biri çıkarsa daha sorularım var. Şimdiden teşekkürler.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Barfiks direği şimdi bir ihtiyaç değil topu al yeter

1|0
    0|0
    • Ya sraıyla alıyorum işte

• Neyleri dahil edeceğim peki?

• bir haftayı bir Doldur sonra n istediğine göre oluştururuz programı

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu konuda internette bolca video bulabilirsin. Özellikle kadınlar için videolu program yazan Burçin Alçın hcoayı takip et.

1|0
    0|0
  • Atlama ipi çok iyi oluyor yürüyüş u aynı tut 15 dk koşu biraz yuruyus ip atlama yuruyus koşu yap daha etkili

1|0
    0|0
  • bizim salona gel

0|0
    0|0
    • Gelemem çünkü vaktim yok yoksa imkanım olmadığından değil. Vaktim yok sadece.

• fiziğini gönder öyleyse olumlumu yorumlarım

Kızlar Ne Diyor 3

• Muay Thai'ye gidiyorum ben. Antremandan önce yaptığımız ısınma hareketleri sayesinde vücudum baya sıkılaştı. İnternette videoları olması lazım bir bak.

1|0
    0|0
  • Full body workout videoları var youtube da onlara bak

0|0
    0|0
  • Yeterli.

0|0
    0|0
    • İyi ama başka napmalıyım? 15 dk yürüme 15 dk koşma. Bikaç esneme hareketi yapıyorum. sonra squat mekik çekiyorum bunlar mı beni daha sıkı yapıcak. Daha fazla napabilirim onu soruyorum? Yorum olsun diye yazıyorsunuz.

Yükleniyor...