Dış görünüş önemli değil yalanını söyleme...

``Dış görünüş önemli değil yalanını söyleme Gerçekten öyle olsaydı uğur böceğini sevdiğin gibi hamam böceğini de severdin`` :))

Senin için dış gğrünüş ne kadar önemli?

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• hem içi hem dışı kötü olanlara nefretin benim!

anlayana..

1|0
    0|0
  • Onemli tabiki hos olmali :)

1|0
    0|0
  • uğur böceği ile hamam böceği bir mi? uğur böceği tek sevdiğim böcektir. diğerlerinin hepsine karşı fobim var. uğur böceği <3

burada elma ile armut kıyaslaması olmuş zira ben kadınlarla etkileşime girerek fiziksel olarak genel beğeniye görece daha az hitap edenle paylaşımlarım arttıkça onu daha çok beğenebilirim (ikisinin de asgari olarak beğenime hitap ettiği varsayımı altında) ama diğerleriyle ne gibi bir muhabbetim olacak ? hadi uğur böceğiyle konuşurum yine o cevap vermese de diğeri :(

2|0
    0|0
  • Ben hamam boceginide seviyorum:)

Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır

Siz bayanlar nasıl erkeğin bakımlarına vakuyorsanız bizlerde aynı sekilde bakıyoruz

Simdi benim boyum 1.88 yanımda 1.50 lik mantıklı olurmu

Soyle binyılı olur ruh ikizomdir gerisi teferruattir

1|0
    0|0
  • hamam böceğinin içi güzel

bas üstüne gör :)

4|0
    0|0
  • Aşık olunca

Dış görünüş önemi yok

heves hoşlantı için, önemli

1|0
    1|0
  • Hamam böceği seven de var korkup kaçmasalar keşke:)

1|1
    0|0
  • tanıma aşamasında baya bi önemli, ilk intiba derler ya.. ama tanıdıktan sonra çok fazla bi önemi kalmıyor.

1|0
    0|0
  • önemli tabii güzel kızla çıkmam isterim ama dışı ne kadar güzel olsada ahlaklı olsun isterim ben mesala :)) %50-50

1|0
    0|0
  • yalan solmycem cok onemlı

cunku ben gorunusune cok dıkkat eden bırıyım..karsmda da bana gorunus olarak hıtap etcek bırını ararım

1|0
    0|0
  • aslında önemli evet önemsiz değil ama içi hamam böceği olan bi dış görünüşünde yani bi maskenin... bazen s.kayım öyle güzelliğe diyor insan.

1|0
    0|0
  • dış görünüş önemsiz demek yanlış olur ancak tek başınada bişey ifade etmez seçim zamanı yollar asfaltlanır negüzeldir o yollar değimi ama altından kanalizasyon geçer...birazda içeride mesele sanırım

1|0
    0|0
  • Hamam böceğinin dış görünüşü uğur böceğinden daha iyi bence ama ben uğur böceğini daha çok seviyorum.

1|0
    0|0
  • ...çok...çok...çok...

1|0
    0|0
  • iç güzellik tabiki önemli ama. bakımsız bir erkeği veya kadını kim beğenir

1|0
    0|0
  • hangi uğur böceği gece yarısı terliğin içinden çıkıyor, uğur böceğini açık havada nadir görürsün, hamam böceği gibi pisikopat değil ki en pis yerlerden umulmadık yerlerden çıksın.. pisikopat insanları da sevelim o zaman, mecbur muyum yani, kıyasladığınız şeye bak.. biri prenses, diğeri çingene kızı gibi..

0|0
    0|0
  • önemli ama kişiliğide önemli

1|0
    0|0
  • olmaz hacı olmaz yalan

1|0
    0|0
  • Lamı cimi yok ! Herkes için önemli bence.

1|0
    0|0
  • hamam böceğini sevmediğimi nereden biliyosun?

1|0
    0|0
  • %70 dıs gorunusu onemlıdır benım ıcın

1|0
    0|0
  • dış görünüş derken karşımdaki çıplak mı giyinik mi?

1|0
    0|0
  • ee ruhlar aleminde yaşamıyoruz zaten aşk demek cinsel çekicilik demek çirkin gördüğümüz çekici nasıl gelebilir ki ?

ayştayn

1|0
    0|0
  • hamam böceğini sevmediğimi nereden biliyosun çocukluğumda o kadar çok severmişimki birkaç sefer yemeye yeltenmişim sen düşün artık :)))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gerçekleri konuşalım ve kendi düşüncelerim budur.Estetik bir erkek / kadın her insanın ruhuna ve göz zevkine hitap eder bunu bir kere hiç kimse inkar etmesin.Ben güzel bir erkeğe tabiki ilk başta bakarım.Ne kadar ileri gidebilir dış görünüşüyle benimle? 5 dakikayı geçmez :) .Ağzını açtığında o güzellik beyin yapısıyla el ele gitmiyorsa ve ben insanı tahsilleriyle veya genel kültürleriyle yargılamam.Benim için kalbi önemlidir, düşünceleri önemlidir ve insanlığı önemlidir.Sorduğun sorunun cevabı : 5 dakika :).Benim yanımda değeri 5 dakika bir insanın dış güzelliği.Tek buna güvenipte yola çıkmışlarsa haklarında hayırlısı diyorum başka bir şey demiyorum.

2|0
    0|0
  • genel olarak önem veririm tabii herkes kadar ama bana sevdğim insanının dış görünüşü de güzel gerir.

2|0
    0|0
  • Böcek olan hiçbir şeyi sevmiyorum.Hamam böceği ile uğur böceği aynı benim için...

Dış görünüş önemli ama iç görünüş ondan daha önemli.

1|0
    0|0
  • sorduk mu hamam böceği hamam böceği olmayı düşünmüş mü? uğur böceği de kendi mi karar vermiş? seçemedikleri dış görünüşlerinden dolayı biz neden soyutlayalım onları? kaldı ki onlar böcek türü..insan dediğimiz ve uğruna pek çok şey yapılan böyle bir varlık için dış görünüşü üzerinden neden böcek muamelesi yapalım? senin örneğin için demiyorum bunu..pek çok insan var bunu yapan...o halde, insanı insan yapan dış görünüşü değil yaşam tarzı,kişiliği pek tabi.

3|0
    0|0
  • benim için önemli aslında ama sevdiğim kişide bu baya önemsiz olabiliyor...hamamböceğine aşık olsaydım sanırım baya beğenirdim.

2|0
    0|0
  • benim icinn cook onemli baskalarini diyemem tabi

1|0
    0|0
  • baktığımdaçok etkilenm brbrmze yakışalım yetr :D

1|0
    0|0
  • Bana Ben boyle birşey soylemiyorum zaten. Dış görünüş önemli.

1|0
    0|0
Yükleniyor...