Kardiyo ve fitnessla ilgili arkadaşlara sorum vaktiniz varsa bakabilir misiniz?

Boyum 1.80 kilom 74 vücudumda aşırı yağ var meme ve belde yağ var ne yapmalıyım sizce nasıl beslenmeliyim?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Full cardio programlarına başla ve mümkün olduğu kadar az beslen yani spor ihtiyacını karşılayacak kadarını al takviye falanda alma sakın amacın kilo vermek ne de olsa İnsanty Workout diye bir program var 2 ay sürüyor ama götünden kan alıyor o derece zor bir program falan 2 ayda kesinlikle fit bir yapıya sahip oluyorsun bu programı yaparda kilo vermezsen gel yüzüme tükür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• fıtnessa yazıl

0|0
    0|0
  • yapğlı besinlerden uzak dur işte makarnasından tut köftesine etine, yiyeceğin sebze ağırlıklı, ekmektende uzak dur, göğüs ve bel bölümü için spor programı yaptırt orada bir fitness hocasına onlara çalış bana güven bende hocayım

0|0
    0|0
    • Hocam benim salondaki hoca kendinden başkasını umursamıyor program yazıyor o kadar dahasını özel derste veririm diyor

• O biraz paracı galiba netten bulabilirsin kardeşim, ben yazardım ancak projelerim var benimde bende üniversite okuyorum bir yandan yani yoğunum, netten göğüs için ayrı çalışma programı bel için ayrı çalışma programı bulmalısın

Yükleniyor...