Arkadaşlar benım sen sevdıgım macchiato kahvesi?

Ve macchiato kahvesı paket nerde bulabılırım yanı evde kendım yapmak ıstıyorum dısarıya cıktgımde kahve ıcıyorum ama bazen evden cıkmadgm ıcın macchıato kahvesı ıstıyorum nerde satıs alabılırım nerede var acabala bılen varmı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• marketlerde espresso lar war onlardan al üzerine süt ekle köpüklü al sana macchiato :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• onları tchibo da 300 euro ya almanya dan indirimden makinasını almıstık ablamla tchibo da macchiato vs kahveler 10 lusu mu ne 4 5 lira idi ama tabi makina yapabiliyor o kahveleri

0|0
    0|0
    • Daha kahve makıne almadm :d almakda ıstemıyrm asırı ıcıyrm. alıcamda sonra ama makınden oluyor evette normal kendm yapmakda yok mu turk kahve gıbı benzer macchaıcto paketı.. yanı tchıboda paketı satılıyormu kı acaba sadece macchıato kahvsı

• www.tchibo.com.tr/search buradan bak işte ya bilmiom :D

• Tamam :d bakalm inşallah vardı

• İlly nin var ordan temin edebilirsin

0|0
    0|0
  • tchibo da makinesi satılıyo 500 tl

0|0
    0|0
    • :d 500 tl ne yahuu gerek yok okdr masrafa enaz 300 tl bakıcm onuda almay ı dusunmuyrm dha ama bakarm yınede.

• Colombiayi tek gecerim. Cubada olur :)

0|0
    0|0
  • Starbucks da satılıyor

0|0
    0|0
    • Iste nezaaman gecsem gıtsem starcbucksdan alıyorum macchıato vazgecılmezm ama evde kendım yapmak ıstıyorum yanı kendm yapmak ıcın o kahvesı paket satın almak ıstıyrm nerde nerrde blmıyrm.

• Paket olarak satılır cinim

• Daha adini soyleyememek :-D bana oradan bir türk kahvesi lütfen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Starbucksda her çeşit kahve temin edebilirsin.

0|0
    0|0
  • avm deki marketlerde blunuyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...