Kızla muhabbeti artırmanın yolarını bilen var mı?

Arkadaşlar kızla aramdaki muhabbeti artırıyorum günden güne de mesela onu sinemaya davet edebilmek için ne kadar samimi olmak gerekir?Bir de kızla muhabbeti artırmanın yolarını bilen var mı?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• teklif ederken hoşuna gideceği, reddemeyeceği teklifler et.. mesela film izlemeyi sever, sevdiğin film gelmiş sinemaya gidelim mi? ya da kahve sever kız, bildiğim harika kahve yapan bir yer var bu hafta sonu kahve içmeye ne dersin ? gibi tekliflerde bulun.. benden sana bir tavsiye ilk başlarda onu sinemaya götürme, birbirinizle konuşabileceğiniz, birbirinizi tanıyabileceğiniz yerlerde buluş, sinemada sessiz olacaksınız konuşamadan elinden fırsatı kaçıracaksın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çantalardan ayakkabılardan bahset. indirim varsa bi mağazada ona söyle, modadan anlıyormuş taklidi yap. elit ol cool ol. entel takıl WC de kitap oku. yaz günü entel gözükmek için atkı tak. sanki uzun palton ile California sahilinde rüzgalı bir havada sigara tüttüren karizma bir tipin varmış gibi davran.

özet: gereksiz bir yazı oldu okuma bence.

0|0
    0|1
    • Öncelikle aynı tuvalete girmediğimiz için göremez hem de 1 kızı etkileyeceğiz diye o kadar erkekten salak damgası yemeyelim :) Dediklerini uygun ortam olursa denerim sağol. :)

• çok düşüncelisin tebrik ettim.

• onunla sürekli ilgilenmelisin sonra hosuna gidecği bişi söylerken arada sinemayı da sıkıştırıver :)

0|0
    0|0
  • ona sürekli mesaj at.

0|0
    0|0
  • güven ver samimi bulsun seni yeterli kabul eder

0|0
    0|0
  • aranızın iyi olması için bişeyler yapıyım ne yapmalıyım şöyle söylesem mi hangi konuları açcam felan gibi düşünceleri bırak. zamanla aranız çok iyi olacaktır zaten eğer birbirinize uyuyorsanız. sinema konusuna da gelince beni rahatsız etmeyen çok iyi olmasada bi muhabbetimiz olan biriyse ben sinema teklifini kabul ederim.

0|1
    0|0
    • Ama kız biraz içine kapanık da ondan endişeye düşüyorum

• aslında bende utangaç birisiymdir :D

Erkekler Ne Diyor 14

• artık şu kendinde suç aramayı bırakman lazım bu özgüven sorunuda yaratır bu muhabbet gider akar aynı su akar yolunu bulur hesabı bu işler böyledir ısmarlama olmaz laf lafı açar herzaman...

0|0
    0|0
  • knka çokda yüz vermeye ya cok yüz verince astarını istiyolar bu sefer yok nıe mesj atmadın.yok nıe aramadın.

* Aramazsın Aramazsın icap edince ararsın busfer vay efendım benı nıe aramadın olur.

hepsi aynı abi muhabeti kurarsın kurmasınada sonra sürekli konus dicekj nıe susuyosun dicek pff..

çok konusmayan kız yokkkı abi napalım. devam..

0|0
    0|0
  • Bak arkadaşım.. Herkes istediği kişiyle anlaşabileceğini düşünür ama bu yanlıştır.. Aslında okulda vs gördüğnüz 300 insandan 1 tanesi size denktir onunda size gelmesi şans işidir. Evet diğerlerinide elde edersin ama sonra gelişen olaylar çok koyar adama.. Ondan sen sen gibi davran zamanı gelmişse senin için söyle.. Olumsuzda olsa hayırlısı olmuş demektir

0|0
    0|0
  • Kızla muhabbet etmekten daha kolay ne var.Sen ortaya bi konu at, o susmaz zaten, saatlerce kafanı ütüler.Ben hangi arada konuşabilirim demen lazım :))

1|2
    0|0
    • işte sınıfta her zaman konuşacak konular bulamıyorum. Hadi bakalım hayırlısı

• Aklına gelen her şeyi anlat.Başından geçen ilginç yada ilginç olmayan her şey, ailenle ilgili şeyler falan..Bir süre sonra konuşacak çok şeyin olacak.

• ahhahaa katılıyom:D öyleyiz valla :) sora karşı tarag hı evet tamam gibi bi kısa cevap gelince salak gibi hissedyorm:D

• Dostum sen sen ol. başkası olmak sana zaman kaybettirir, ikinizi de sonunda üzer. Düşünsene başkası olarak onu etkilemeyi başarsan bile. Kendin olmaktan vazgeçmeyeceğin için elinde sonunda ayrilirsiniz. Eğer gerçekten mutlu olmak istiyorsan seni sen olduğun için seven kişiyi bekle.. o kişiyi etkilemek için bi uğraş da gerekmez hem:) eğer üşengeç biriysen bu işine gelir hem;-)

0|0
    0|0
  • dostum aranızda bir elektrik varsa, bir yakınlaşma oluşuyorsa doğal olarak değil dakikaların, saatlerine nasıl geçtiniz anlamazsın konuşurken. Zorlama bir şeylerin peşindeysen ne konuşacağım diye düşündüğün o 10 saniye bir ömür gibi geçer.

0|0
    0|0
  • İlk bulusmada öyle pat diye sinema deme sakın. Daha sonra daha fazlasını ister. Onu sımartma bastan. Mesela bi kafeye götür. Önce birbirinizi taniyin karsıılıklı cay icin vs. Starbucks a götürebilirsin mesela.

0|0
    0|0
    • Hemen pat diye söylemem zaten ben örnek olarak yazdım sinemayı.Ama kız film izlemeyl ve kitap okumayı seviyor.

• Starbucksa gidip kahvenizi alip kitap okuyabilirsiniz karsilikli. Etkilenecektir bu güzel düsüncen ve eyleminden dolayi.

• ilgileniyomuş gibi yap lan...saçların güzelmiş gerçek rengimi filan de.dudaklarından bahset.. her kız sever bunu :)

0|0
    0|0
  • Bol Bol Sohbet etmeye Çaliş Ama onun İlgi duydugu konular hakkında . zamanla sana baglanır . we gercekden temız kalkplı oldugunu dusunu :):) sınemayada gelır :D

0|0
    0|0
  • sacmala kanka bıre bır bu durum:)))) aklına ne gleıyorsa sacmala :) sacmalıorsun dersede konusmak ıcın yer arıorm de :P

0|0
    0|0
  • ne sineması arkadaşım ya..direk konuya girecen

0|0
    0|0
    • Direkt girilir mi arkadaşım. ilk önce bir güven oluşturmam laızm kızda.

• bazı şeyleri sen nasıl istiyosan , o da istiyor arkadaşım oda insan

• boş boş konuş hoşlarına gider

0|0
    0|0
  • para harca para...

0|0
    0|0
    • Param feda osun da daha o kadar samimi olmadık nasıl harcayacağım?

• bunu bir taktiği yok.bu dogustan gelen bır yetenek.bende cokca mevcut:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...