Hayatımın kadınını bulamıyorum

Belki biraz kadınlar gibi düşündüğümü söyleyenler olur ama durum bu. 19 yaşındayım. Çocukluk aşkı hariç (ki o aslında ciddi bişey değildir) bir kez bile aradığım kişiyi bulamadım. Hep bekledim ve şu ana kadar bir kızla bile çıkmadım. Ne olacak ben hayatım boyunca beklerim ama bana artık yenildim gibi geliyor, sanki bulamayacağım gibi hayatımın kadınını.

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• daha yaşın erken böyle şeyler düşünmen için.Hiçbir kızla çıkmamışsın ve hayatının kadınını bekliyorsun. Bu takdir edilesi bir özellik senin ahlaklı olduğunu gösterir çoğu erkek gibi onlarca kızla dolaşıp her halti yeyip sonradan eline erkek eli değmemiş bayanla evlenmek gibi iki yüzlü bir davranışın yok.sana tavsiyem onun bunun lafına bakma.Allah'a dua et Allah'ım bana şöyle şöyle hayırlı bir eş nasip et diye sonuçta sen Allah'ın emrettiğine ters bişey yapmıyorsun ahlaklı davranmışsın ileride de bu davranışından taviz verme.Bu konuda dahili ve harici bedhahların olacaktır.

0|1
    0|0
    • yorumu içi teşekkürler +1

• bişey değil sen doğru davranılına devam et inan karşına Allah senin gibi birini çıkaracaktır.

Kızlar Ne Diyor 11

• arkadaşım hakikaten daha 19 yaşındasın, ama işi baştan sıkı tutmak bence en iyisi, benim düştüğüm hataya düşme, 30 oldum bak ben, hep bekledim bir gün bir yerde çıkacak diye karşıma, beklemekle olmuyormuş ama, sosyal olmalıymış mümkün olduğu kadar çok, hobilerin ya da yapmaktan hoşlanacağın hertürlü aktivitenin toplu olarak paylaşılabileceği klup(disco &bar anlamında değil) dernek,kurs gibi sosyal çevrelere akmalısın. Beni keşfederler diye de bekleme öyle ortamlarda, keşfedilmesi gerekecek kişi olduğunu göster bir şekilde..

0|1
    0|0
  • Çıkmak için çıkmaman güzel ki 19 yaşında bir erkeğin böylesine olgunlukta olması, daha da güzel bana göre

Hoşlanmanın ötesine geçip, etkilenmenin tavanını hissedeceğin birileri olacaktır elbette. Nerede nasıl ne zaman sorularını düşünsen de yanıt bulamazsın . Olduğunda bırakma :)

0|1
    0|0
    • Valla bir tane de tavan yaptı şu ana kadar o da en yakın arkadaşımı sevdi bende aradan direk çıktım :(

• Heralde en güzel cevap buydu ''Çıkmak için çıkmamak takdirlik bir olay''

İşte bu son yorumun beni rahatlattı

• 19 yaşında daha ne hayat gördün ki hayatının kadını bekliyorsun..

Not: Beklediğin sürece bir şey elde edemezsin, bekleme yapma, ilerle..

0|1
    0|0
    • ben aşkın sevgililiğin kutsal olduğunu düşünüyorum öyle basit işler yapmak bana ters geliyor

• Ben basit bir şey mi söyledim?

• 19 yaşındasın ve gelecek kaygından çok hayatımın kadınını bulamıyorum kaygısındasın ne kadar yazık...

0|0
    0|0
  • hayatının kadınını 19 yaşında arama canım. şimdilik sen sadece takıl kızlarla çünkü biz kızlar bir erkeğin hiç sevgilisi olmamışsa begenmeyiz ne biliyim ezikliğinden pasifliğinden kaynaklandıgını düşünürüm ki erkekte pasiflik çok itici birşey yani hiçbir kadın pasif erkek begenmez. mesela 23 yaşında hala bir sevgilin olmamışsa çok kötü. benden sana abla tavsiyesi.

0|0
    0|0
    • Pasiflikten yada eziklikten değil ben de bilirim sağda solda kızlarla çıkmayı zor bişey değil 1 aylık 2 aylık farklı farklı kızlarla takılmak ama ben aşkın sevgililiğin kutsal olduğunu düşünüyorum öyle basit işler yapmak bana ters geliyor

• şöyle bir laf vardır...Erkekler ilk olmak ister, kadınlar son olmak ister ... benden sana tavsiye kardeşim kızları tanımaya çalış tecrübedir her ilişki. 19 yaşındasın ee kız da 19 olsun dersek popülerlik önemlidir ne biliyim bebek yüz severler genelde bunlara bakarlar saftırlar çünkü daha akıllıları paraya bakabilir sonuçta hiçbiri ciddi düşünmez düşünse bile yapamaz çünkü aynı anda 3-5 kişiye aşık bile olur (sanar), ilişkide sürekli trip atar .büyük düşünemez yani. milyonda bir vardır

• Alla Allaaaa ne iştir arkadaş ben erkeğim ciddi düşünüyorum ciddi düşünen kız bulamıyorum :D :D

• hehe güldüm valla soruna. Dur bi bismillah ya sanki 40 yaşına gelmişte daha hiç kız arkadaşı olmamış biri konuştun :) olar olar zamana bırak

0|0
    0|0
  • 19 yaşında hayatının kadınını bulursan kaç yaşında evlenip kaç yasında çocuk yapacaksın :D kim bulmuş ki bu yaşta delirmeee... bırak aşk arayışlarını hayatını yaşamaya bak. :)

0|0
    0|0
  • insanlar kac yasina gelmis hayatinin erkegi yada kadinini bulamamis.Sen hayatinin kadinini bulamadigin icin cok erken uzuluyorsun bence.

Elbetteki hayatimin kadini diyecegin kisi biyerledir.Hayatina girmesi icin zamanini bekle.

0|0
    0|0
    • İşte bende onu bekliyorum ama etrafımda ki herkezin sevgilileri olması ümidimi kırıyor

• Bence aramayi birakman lazim.

O gelsin kendi ayagiyla

• Altta ki bir arkadaş şunu yazmış

arkadaşım hakikaten daha 19 yaşındasın, ama işi baştan sıkı tutmak bence en iyisi, benim düştüğüm hataya düşme, 30 oldum bak ben, hep bekledim bir gün bir yerde çıkacak diye karşıma, beklemekle olmuyormuş

işte bende bundan korkuyorum

• ay canımm :)) sen bulmak istememşindir çok gez ortamlara gır gözune kestır ve onu elde et dostummm :)

0|0
    0|0
  • O da seni bulamıyormuş

0|0
    0|0
    • o nasıl bir cevaptır ya ?

• Bilmiyorum anlar mısın ama 19 yaşında hiç kimseyle çıkmamış ve bakir olmak bir koyuyo insana

• Bende 19 umda bakirdim ,öyle bir erkek arkadasımda olduğunu hatırlamıyorum ,bence hayattakı tek şey kadınlar değil spora yazıl , daha kadınlara kafa yoracak çok zamnların olur

• 19 yaş diyosun arkadaş sabret yahuuuu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu kadar karamsar olma 19 yaşındasın daha .

Arkadaşlarınla gez dolaş imkanın var ise sosyal aktivitelerde bulun kendiliğinden oılur herşey .

0|0
    0|0
  • ALLAH dan iste kardeş ben artık öyle yapıyorum yaşlarımız aynı iyi ki de çıkmamışsın ben kendimi ne kadar yorgun hissediyorum bi bilsen

0|0
    0|0
  • bulmus olsaydin zaten burada dolasiyor olmazdin onu herkes gorebiliyor :)))))))))

0|0
    1|2
    • Oldumu ya şimdi bu?Burada olan herkes hayatının aşkını bulamadığı içinmi dolanıyor,burası bundan ibaret bir yermi?

• burada derken bu siteyi kastetmedim arkadasim

internetten sabahtan aksama kadar dolasmazdin manasinda soylemek istedim

sbahtan aksama kadar sevgilinin yaninda olurdun internete ayiracak vaktin olmazdi demeye calistim ama malesefki beni anlayabilen kimse cikmamissss offfffff

siz arkadaslarada ayrintili aciklamalar yapmam gerekiyor galiba

kisa aciklamalarimi anlayamiyorsunuz sanirim baksaniza herkes eksilemis beni :((((((

• Hasssikome:))) Bi git ya:)

0|0
    0|1
  • Öyle bir kadın türü yok arkadaşım.

Sadece belli zaman aralığında hayatının kadını olabilen kadın var. O da sen kafanda öyle kuruyorsun diye.

0|0
    0|0
  • 19 yasinda hayatinin kadinini arayan ve bulamayinca da yenildim diyen gencin izdirabi ekimde sinemalarda

1|0
    0|0
  • 20 yaşındayken hayatım bitti artık diyordum bir kız yüzünden, 24 yaşında opera sanatçısı oldum, aklıam bile gelmezdi :)

0|0
    0|0
  • 19 yaşındasın adamım daha sen bu hayatımın kadını triplerine grersen olmaz bu iş. Tanıyabildiğin kadar kadın tanı. Hepsi senin olgunlaşmanı sağlayacaktır. Bir gün aradığın kadını da bulursun zaten

0|0
    0|0
  • aşkı bulmak için erken yaşlar bunlar.

şu hiçbir kızla çıkmama olayını nasıl beceriyorsunuz anlamıyorum. hayır üstünüze atlamalarını mı bekliyorsunuz. gideceksin, konuşacaksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...