Süper lig hakkında?

Fikstüre baktım 4 günde bir maç var. Acaba lig mayıs ayında bitsin diye mi sıkıştırdılar?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeye saldırı olduğundan dolayı 1 hafta ertelenmişti 1 hafta fikstürü ileri atmak demek Türkiyenin Çek Cum. maçının tarihi ile lig maçlarının aynı haftaya denk gelmesi gerektir.
    Hep eleştirel olarak bakan arkadaşların birazda araştırmacı olmasını temenni ediyorum..
    o yüzden lig bu hafta içide olacaktır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet ön görülen tarihten sonra bitmesin diye

0|0
    1|0
  • fenerbahçe yüzünden

0|0
    1|0
    • ne Fenerbahçe yüzünden o sayede sizin sakatlarınız iyileşti sizede yaradı

• Gs lisin gibi dusunuyorum aynı donemde sizinde kadronuzda sakatlar vardı Semih kaya falan daha bir cok o donemın kayıtlarına ulaşabilirim sizede yaradı ayrıca Fenerbahçe yüzünden demişsin Fenerbahçe kendisi mi saldırdı kendi takım otobüsüne o otobüs şarampole uçsaydı böyle mi diyecektin soylesene ya vicdan el insaf vizdannnnnnn kalbiniz nasır mı bağladı mk

• saldırı 26. haftada oldu o maçta volkan sakatlandı cıktı, alves sakatlandı çıktı, alper sakatlandı çıktı, m. topuz sakatlandı cıktı maçı 10 kişi tamamladınız. ayrıca önceki haftalardan sakatlıgı bulunan egemen, kuyt ve meireles yoktu ve dönüşü erkene çekilmiş oldu. ilk saydıgım oyuncular 27. haftada bursa maçına tatil sayesinde yetişti.
      Semih kaya ise devre arası kampında sakattı zaten o zamandan bu yana daha 30. haftada takıma döndü atıyorsun bari biraz destekli at :) kalbiniz mi nasır tuttu diyorsun bunların sebebi siz siniz ne ektiyseniz onu biçiyorsunuz, niye diğer takımlara olmuyorda size oluyor düşünün bakalım varsa vicdanınız düşünün ! @FenerbahceLeee

• Bjk dün şampiyonluğu kaybetti artık fenerbahçe bıraksa galatasaray bırakmaz sampiyonluğu

0|0
    0|0
  • Evet 1 hafta ertelendiği için sıkışması şart

0|0
    0|0
  • Lig in belirlenen tarihlerde bitmesi için çünkü milli maç programı var

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeye yapılan komplodan dolayı ve büyük ihtimalle futbolcu sözleşmeleri gibi faktörlerde olabilir düşük ihtimalde milli takım

0|0
    0|0
  • bu sene bir sıkıştırma yaptılar

0|0
    0|0
  • hic haberim yok bilemedim

0|0
    0|0
  • evet o yüzden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1 hafta ertelendigi icin

0|0
    0|0
  • 1 Hafta ara verildiği için

0|0
    0|0
  • Ligler geç başladı fikstürü hep gsye göre seçiyorlar nedense

0|1
    0|1
  • Tff'nin yaptığı işlerde mantık aramamak lazım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...