Bir erkeğin davranışları neyi anlatır? Lütfen yardım edin...

bizim okulda bi çocuk var , hatta aynı sınıftayz. Kızlarla iyi anlaşıyor şakalaşıyor falan. Çekingen değil yani. Ben bi ara bunun arkasında oturuyordm ve defterimin en arka sayfasını açtı. Buraya sınıftan bi erkeğin isminin baş harfini yazdı. Ben de yok artık kardeşim o benim dedim. O da başka bi harf yaptı. Ben de bu sefer iyi de sınıfta baş harfi böyle olan biri yok , gören de gerçek sancak dedim o ise E TAMAM İŞTE SEVGİLİN VAR SANSINLAR DEDİ ! Bundan ne çıkarabilirim ? Bir de sürekli bana bilek güreşi yapalım diyordu ben yenilirim olmaz diyip geçistiriyodum. Bu böyle iki defa oldu. Üçüncüsündeyse zorla yapmıştık hemde iki kez. Bundan ne çıkarabilirim ? Lütfen yardım edin yoksa çocuk elden gidicek :'(

Güncellemeler:
yani açılmalımıyım ? ya reddederse o zaman asla yüzüne bakamamm :( ayrıca tanıdiğm kadarıyla pek de ergene benzemiyor. facede falan da öyle çok durumda paylaşmz.bikere de ben tatiller olmamalı yzmştm o da önce beğenmş sonra vzgçmşti anlamadm.
sevgilisinin olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ?
sevgilisi yok ama sevdiği olabilir. bunu nasıl öğreneceğimi bilmiyorum.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu lise ne lisesi yahu bilek guresi bahane elini tutmak istiyi onu anladik ta senin amacini anlamdim cocuk deftrine isim yazark aklinda biri varmi die ogrnmeye calisms sonra bi isim yazarak soranlara var drrsin.demek istemis ama bunlar bi dusunce. cocuk ergen belki hic alakasi yok zaman diyorum daha ne ergnler gelip.gider merk etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sevginilin olup olmadıgını öğrenmeye çalışıyo bilek güreşi falan elini tutmak için bahane ama genede fazla güvenme. bu fazla güvenmeden kastettiğim şey çocugun üstüne düşme biraz tart bakalım hem amacınıda az çok anlarsın :)

0|0
    0|0
  • Devreler yanık galiba ilgili ergende..

Kafasına tarih kitabıyla vur, düzelir o. Gelir default ayara..

0|0
    0|0
  • Bi kere erkek sevdiği kıza dokunma ihtiyacı duyar. Anla işte sen dokunmak için bilek güreşini ba hane etmiş

0|0
    0|0
  • hiç bişey çıkarma fırlama zibidinin teki işte :)

0|0
    0|0
  • bunlara Ergen deniyor gayet normal şeyler :) :) :)

0|0
    0|0
  • vahiy mi gelecek çocuğa lan siz kızlar yok musunuz. çıtlat hafiften illa o mu gelsin ayağına

0|0
    0|0
  • Hemen sevdiğini söyle kimseye söyleme de. Erkek ise kimseye söylemez.

0|0
    0|0
  • neden buraya soracagına kendisine sormuyorsun_?

0|0
    0|0
  • açılmalısın seviyorsan konuş bence hemen

0|0
    0|0
  • çocuk senden hoşlanıyor :D elden gitmesin istiyorsan elinde tut :D

0|0
    0|0
  • Evet olabilir

0|0
    0|0
  • :) Sayende lise yıllarıma gittim.

İyi ki varsınız...

0|0
    0|0
  • O ergen bir erkek, gitmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• lisede bir erkekte bilek güreşi yapmakistiyodu habire benlen anlamı ne hacılar :D anlamı ne olacak ergen işte yaa :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...