Altınıza kaçırdığınız oldu mu hiç?

Hiç tuvalet bulamayıp veya tuvalete yetişemeyip altınızı ıslattığınız bir olay yaşadınız mı?

Güncellemeler:
Kısacası çişş... meselesi

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Yok öyle tuvalet bulamayıp veya yetişemeyip kaçırdığımı hatırlamıyorum.. Çok küçükken yapmışımdır onları saymıyoruz ama..

Fakat, kampta bir defa arkadaşlarla oyun olsun diye yapmıştık.. Hangimiz daha önce salacak diye.. Herkes birinci olmak için mayo ve bikinilerinin altını bir güzel ıslatmıştık.. Tabii öneriyi ortaya atan uyanık da, bize kahkalarla gülmüştü.. Kendisi bize oyun oynamış.. Tabii bizler de daha sonra o oyunun acısını çıkardık ondan.. Ama, olan bizim mayolarımıza olmuştu..

0|0
    0|0
    • nasıl bi acı yaşattınız merak ettim

• baya utanmışsınızdır.Arkadaşlığınız devam etti mi daha sonra o kişiyle

• Utanan biz olmadık.. Zaten biz bizeydik.. Asıl utanan o oldu.. Bütün kamp duydu çünkü..

Ya arkadaşlığımız niye bitsin ki.. Yaptığımız alt tarafı bir şaka..

Onun için dedim, hey gidi günler diye.. Ne şakalar yapardık ve kimse de kolay kolay alınmazdı bu şakalardan.. Çok iyi bi gruptuk ve arkadaşlığımız da çok iyiydi.. Halen görüşürüyoruz bir birimizle zaten..

Kızlar Ne Diyor 5

• hayır..güldürdün beni hay allah:)

0|0
    0|0
  • her yerde bir burger king bir şey var, :D şimdilik hayır.

0|0
    0|0
  • ben bir kere gülme krizine girip kaçırmıştım o kadar

0|0
    0|0
  • lk okuldayken okul çıkışı eve geliyodum yanımda arkadaşım vardı.Tutamadım altıma çiş yaptım.Benimle dalga geçti herkese söledi.Ertesigün de o kakasını tutamadı sınıfın ortasında yaptı.Ortalık leş gibi kokmuştu.Ben de onu rezil edip intikamımı almıştım

0|0
    0|0
    • iyi yapöışsın senin yaptığın bi nevi saklanabilir ama onun yaptığı hem görüntü hemde koku olarak beter olmuştur

• Evet. köyde yayladaydım bir anda dolu yağmaya başladı çok korktum tuvalete falan da gidemedim yakında değildi birazda korkudan aslında yapmıştım altıma

0|0
    0|0
    • Yaşın kaçtı küçükse önemli değildir ama 15 yaşından sonra utanma duygusu adamı bitiriyor

• Dolu yagiyi dolu :D küçüktüm bir de yayla da o kadar yüksek sesle şimşek çakıyordu ki ne biliyim yaptım işte :D

• Yaylada şimşek o yaşta baya korkutmuştur hak veriyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendimi bildim bileli olmadı :)

0|0
    0|0
  • olmadı olsaydı çok komik olurdu:))

0|0
    0|0
  • kategori seçerken dikkat et.

0|0
    1|0
  • cinsellikle ne alakası var