Can çıkmadan huy cikmaz mı? Kişi kötü huylarını bırakıp değişebilir mi?

Arkadaşlar içinizde eskiden şöyleydim şimdi söyleyim diyen değişebilen oldu mu nasıl başardınız bunu ?

Bazı beğenmediğim huylarım var ve bunlardan kurtulmak istiyorum bu mümkün mü?

Değişebilenler hadi bakalım tüyolarınızı paylaşn. Teşekkürler şimdiden herkese

Güncellemeler:
Üsengec miymiy biriyim bi de fazla hassassim ayni mi kalacagim ben:(

Girisken de dgiim sosyallesemez miyim:/

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Değişmek istediğin huyların neler?

Ona göre cevaplandırayım.

2|0
    0|0
    • Üşengeç olmak huy değildir. Alışkanlıktır. Hassas olmak bence bir bayana yakışan özellikler arasındadır.

Girişken olmak istiyorsan, sosyal ortamlarda oldukça fazla bulunmalısın. Kendini geliştirmelisin.

''Acaba insanlar ne der, acaba gülerler mi'' gibi saplantılı düşüncelerden kurtul.

Bırak insanlar sana gülsün. Hiç bir şey olmaz.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kisilik cocuk yaslarda olusur. Genetik, ailesel ve cevresel faktorler etkilidir. Sonradan degismesi oldukca zordur. Genelde kisilik degisikligi icin buyuk travmalar yasamak gerekir, yoksa kazanilmis kisilikte onemli bir degisiklik olmaz. Ancak, memnun olmadigin huylarini, empati yaparak, kendini surekli izleyerek ve duzelterek baskilayabilir, bir miktar da ilerleme kaydedebilirsin. Azimli olmak gerekir bu konuda.

0|0
    0|0
  • değiştim diyen tayyip erdoğan bile eskisinden beter ...insan değimez sadece gelişir...

0|0
    2|0
  • Eskiden fakirdik mahallede kimsenin eşyasını taşımazdım şimdî zengin oldum yine taşımıyorum :) para bile değiştirmediyse :)

0|0
    0|0
  • Değişmez..

Sigarayı, alkolü bırakır da insan, huyu değişmez, asla..

0|0
    1|0
  • huylu huyundan vazgeçmez

0|0
    0|0
  • yok değişmem ben.

0|0
    0|0
  • köpek bok yemekten vazgeçmez derler.. ama ön yargı ile yaklaşmamak lazım. istisnalar olacaktır.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kişi istediği sürece herşeyi yapabilir. Değişmek mi istiyorsun istediğin sürece rahatlıkla değişirsin. Sana bağlı. Kafana bir noktaya takıp da sabit düşünürsen hep yerinde sayarsın. Ben değişemem dersen zaten değişemezsin.

1|0
    0|0
  • bir insanın değişebileceğine inanmıyorum. değişmek ister, değişmiş gibi yapar ama aslında her şey aynı tas, aynı hamamdır. ne yazık ki, "yedi yaşında ne isen, yetmiş yaşında da o olacaksın."

0|0
    0|0
Yükleniyor...