Bu durumda eşinize çocuğunuzun olacağını söyler misiniz?

aynı soru esra eroldada sorulmuştu bakalım ks dekiler ne düşünüyor?

hamile kaldığınızı öğreniyosunuz mutlusunuz eşinize söyliceksin ama eşinize söylemeden önce eşinizin sizi aldattığınızı öğreniyosunuz bu durumda naparsınız? eşinize çocuğunuzun olacağını söylermisiniz?

0|0
14|18

En İyi Erkek Görüşü

• bilmek hakkı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Viona think like a woman... -> Her ikisi hakkında da konuşurum adamla. Ama öncelik aldatma konusu olur. Açıklamasını beklerim, emin değilsem yanlış anlama olabilir düşüncesiyle sakin sakin dinlerim. Eminsem önce bağırır çağırır sonra hamile olduğumu söylerim (Bu sırada ağlıyorum) ... (kadın olsam ağlardım heralde?) çocuğumu da alır annemin yanına giderim :(

0|0
    0|0
  • tabi ki söylemeli ve neden aldatıldığını düsünmeli.aldatan taraf suçlu görünse de suçun 2 sorumlusu vardır

1|0
    2|1
    • Katılmıyorum. Hiçbir hatanın karşılığı aldatma olamaz. Bu nedenle -1...

• Belki senin hamile olamadığını düşünmüş ve farklı kapılara yönelmiştir. Bu haber karşı tarafın beklediği iyi haber olabilir :)

0|1
    0|0
  • ben olsaydım söylemezdim beni seven aldatmazdı beni sevmeyen çocuğunuda sevmez söylemesin bence

1|0
    0|0
  • toprak çınardan bebeğini gizliyordu.. bende toprak gibi davranırdım

1|0
    0|0
  • Beni hamile bırakan o kadını ellerinden öperim ilk olarak

0|1
    2|0
  • Kısa süre önce bu sorulmamış mıydı. Dejavu yaşıyorum:/

Eğer söylenmezse çatlar insan...

0|0
    0|0
  • Bu soru dün soruldu. Ayrıca hamile kalırsam bu dünyada ilk olur ve hemen söylerim eşime zaten.

0|1
    3|0
  • zaten çocuk eşimden değildi :))))

0|0
    1|0
  • Ben evlenecem ve karımı aldatacam hee ALLAH büyük konuşmayım ama dünya tersine dönse eşimi gene aldatmam ALLAH nasıl hesap verecem ben sonra

0|0
    0|0
  • Söylemesi gerek bence...

0|0
    0|0
  • Ağır soru oldu :) eşim bana söylemesin daha iyi :D

0|0
    0|0
  • çoçuğu aldırmamalı..boşanırsa kimse boşandın dememeli..kürtaj haram..çoçuğu aldırmakta haram..

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun çocuk anne ve baba sevgisini tatmalı.

0|0
    0|0
  • söylememe gibi bir şansın yok ki :) boşanırsın olur biter ama çocuğun sahibi sadece sen değilsin

0|0
    0|0
  • illakii öğrenecek değilmi.. karnınız şiştikçe bu ne derse gazdırr gazmıı diyecesinizzz.

0|0
    0|0
  • Böyle sorular sormayın ya hocam içim burkuluyor :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• söylerim mecburen. er ya da geç öğrenecek

1|2
    0|0
  • Eşyalarımı toplaaaarrr, tam kapıdan çıkarkende söyler, arkama bakmadan döner giderdim. Oda düşünsün dursun ben ne halt yedim diye :D

0|0
    0|0
  • söylemem doğumda haberi olur ama bunun sorumluluğunu bebeğe çıkartmamak adına babalık yapmasını tercih ederim tabi boşandıktan sonra

1|0
    0|0
  • bilemedim gidip aldirsammi diye dusundum :D

0|0
    1|0
  • Önce boşanacağımızı, sonra da baba olacağını söylerdim. Boşanırdım ve çocuğa babalık yapmasına da izin verirdim. Böyle bir şeyi gizlemek o çocuğa haksızlık olur çünkü... Ama onu kesinlikle affetmezdim.

0|0
    0|1
  • söylerim tabiki ama eşimle durumum nolursa olsun bebeği dünyaya getirirdim

1|0
    0|0
  • Hamile olduğumu ama onun bunu hakketmediğini beni aldattığını öğrendiğimi bilseydim bunu asla yapmayacağımı ve onu kendi başıma büyüteceğimi söylerdim

0|0
    0|1
  • Söylemem ve -o anki psikolojimi bilmiyorum ama- çocuğu aldırırdım büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • Söylemem. Tek kelime etmeden çeker kapıyı çıkarım

0|0
    0|0
  • önce boşanıyoruz derim. ama iki kişiye bakcagından haberi olsun diye eklerim.

0|0
    0|0
  • aldırırım babası karaktersiz olacağına bebeğim o adamdan olmasa daha iyi..

0|0
    0|0
  • Önce ayrılacağımızı söyleyip sonra bebeğimizin olduğunu söylerim

0|0
    0|1
  • evliliğim biterdi ama bebek beklediğimi saklamazdım.bilmek hakkı ne olursa olsun.dogduktan sonrada mahkeme karar verır zaten.

0|0
    0|0
  • beni aldatmışsa zaten bir şeyleri bitirmiştir söylemem

0|0
    0|1
Yükleniyor...