Hoşlandığınız kişinin size şarkı söylemesi.

hoşlandığınız kişi görünüşte maço denecek bir görüntüye sahip ama sizi bir yemek yaparak sizin aklınızdan geçmediği bir zamanda çiçek getiren sizi götürdüğü bir cafe de solist olarak sizin gözlerinize bakarak aşk nağmeleri olan şarkı söylemesi bu erkek sadık bir erkek ve yarı yolda bırakılmış biri siz ne dersiniz

Güncellemeler:
iyi cevaplar verdiniz sizin ne gibi sürprizler başınıza geldi erkek arkadaşınızdan

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• bana karşı kibarsa ve bu söyelediklerini yaparsa çok etkilenirim tabi

0|0
    0|0
    • her kişiye nazik alçak gönüllü olan biri

• evet onlar önemli benim böyle sevdiğim biri olmuştu ama diğer özellikleri iyi değildi ve ailem beğenmedi bende düşününce onlara hak verdim

• Ailelerin uyumu kesinlikle önemli diyelim senin baban avukat diğeri nalbur küçümsemek için değil ama iletişimde kopukluklar olabilir

Kızlar Ne Diyor 7

• ne gibisini geçtim ben artık süprizi bırak eline bi ot alıp gelse yine yeter bana ama nerde.. sevgili değil öküz edinmişim sanırım ben..

0|0
    0|0
  • söylediği şarkıda benim için özel bi şarkıysa çıkar evlenme teklifi ederim heralde:p

0|0
    0|0
  • Yürü evleniyoruz derim

0|0
    0|0
  • Niye bize denk gelmez böylesii..:) :)

0|0
    0|0
    • geliyor aldatılıyor bu seferde :)

• Süpersin.

0|0
    0|0
    • demek o dediğin kadar değilmişim

• Oha derim.

Lütfen affet.

0|0
    0|0
  • :) böyle bırıne hoslanmayı bırakır dırek asık olurum..

0|0
    0|0
    • tipini beğenmezsin belki

• tip :) benım kafam farklı ısler o yuzden arkdslarımda hep elestrır..samımı gulen erkek dünyanın en yakısıklısıdr arkdsm..

• samimi gülen :) içten dedin sanırım sıcak

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...