Galatasaray neden bu kadar eleştiri alıyor?

Anlamış değilim herkes Galatasarayı eleştiriyor ama diğer takımlar çokmu iyi eleştirilen takım geçen sezonun şampiyonu sezon başında süper kupayı kaldıran takım ve bu sene ülkeyi şampiyonlar liginde temsil eden tek türk takımı ve süper ligin lideri daha ne yapalım ben Galatasarayın Manchasteri yenip şampiyonlar liginde bir üst tura çıkacağına inanıyorum ve senede şampiyon olucağız

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• birde bardağın boş tarafından bakalım ligte rakipler okadar kötüyken açık ara lider değilde averajla lider olması,şamp.liginde bana göre son yılların en kolay grubundan kendi sahasında 2 maç kaybedip anca 4.maçında galibiyet almasını nasıl değerlenidirirsin ?

0|0
    0|0
    • Rakipler iyide bizmi kötüyüz?Şampiyonlar liginde bana göre bu kadroyla gidilmezdi zaten takımda Eboue ve Melo.Hamit hariç şampiyonlar ligi tecrübesi olan oyuncu yok Galatasarayın daha tecrübeli bir kadroyla gitmesi lazımdı

• senin dediğine göre ozaman geçen seneki fenerbahçe takımı yüzyılın takımı olması gerekir efsane olması gerekirdi beşiktaşın metin ali feyyazlı kadrosuyla anılması gerekir geçen sene bütün kupaları toplayan takımla baş baş mücadele edip son maçta kaybetti şampiyonluğu artı türkiye kupasını aldı (eksik morali bozuk oyuncuları istemedende olsa uzaklaşmış yerlerine 2 .sınıf topçular gelmiş bir takım)

• 3 büyük takım şampiyon ya da ligde lider olamassa eleştiri alır ama Galatasaray şu anda lider gidiyor

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Beklenti çok yüksek olduğu takımdan beğenilmiyor şu anki durum.Şampiyonlar liginde grupta ikincilik sorun çözer bence.

0|0
    0|0
  • Neden mi ? 2 sene önce küme düşme riski varken yorgan altından çıkmayan 2 kelime etmeyen galatasarylılar geçen sene şampiyon oldular diye aslan kesildiler başımıza . Bu sezon başında rüya takım galatasaray deniliyordu ligde 1. olsanız bile siz berbatsınız ! avrupada ilk kuralar çekildiğinde manuyu bile yenebiliriz 1. çıkarız biz bu gruptan diyordunuz ne oldu gelene yenildiniz gidenle beraberebe kaldınız bir maç zar zor cluj yenip manun galibiyeti sayesinde 2. oldunuz . Burak yılmaz gibi emek hırsızları ebue gibi çingeneleri topladınız taraftarıda çingenelsti NEFRETİMSİN galatasaray !

0|0
    1|1
    • 2 sene önce yenildiğimizde giyiyordum parçalıyı üstüme çıkıyordum sokağa niye mi çünkü biz GALATASARAY'ı galibiyet için sevmedik ki mağlubiyet için terkedelim. O sene bol bol laf yedik dalga geçildik bu sene geçen sene konuşmak hakkımızdı ama kıskançlıklar yüzünden yine konuşamadık. Evet bu sene berbatız ancakk ligde lider kim ? Daha ne laf yapıyorsun? Sorunun ne senin ?

• Emek hırsızı dediğin senin takımındaki Veli Kavlakmı?Senin çingene dediğin Eboue kalitesinde bir sağ bekin varmı?Siz ilkönce gidin borç batağından kurtulun yoksa avrupa kupalarına yine katılmassınınız:DD

• Veli kavlak'ın o hareketini ben kendini yere attı diyorum arkasında durmuyorum ki o gol ile övünmedimde sizin gibi . Eboue için kötü topçu demedim karaktersiz çingene dedim . Bizi bu hale getiren fenerbahçeli yıldırım demirörendir . Biz herşeye rağmen yıkılmadık ayaktayız şerefimiz ile oynuyoruz .

• sezon başında medyanın rüya takım diye şişirmesinden dolayı bu tür eleştiriler yapılıyor

0|0
    0|0
  • fransızlarla bir ilgisi olabilir mi ?

0|0
    1|1
  • kurulan kadrodan beklenen bu değil diyen arkadaşlar var allah aşkına kurulan kadro aman aman bi kadro mu yapmayın allah aşkına evet türkiye ligi üstünde bi kadro ama sorun kadroda değil SORUN FATİH HOCANIN ŞABLONU OTURTAMAMASINDA KİMİN OYNADIGI BELLİ DEĞİL YANİ İSKELET YOK BİDE FORMSUZ OYUNCULAR EKLENİNCE ELEŞTİRİLER MÜTAKİBİNDE GELİYO (AMA UNUTMAYALIMKİ GEÇEN YIL 8 9 UNCU HAFTADAN SONRA ŞAMPİYON OLAN Bİ CİMBOM VAR

0|0
    0|0
  • büyük takım tabııkı elstrılecek bu elstrıler sayesınde ekmek yıyen bı suru ınsan var tabıkı buyuk takımsan beklentıler hep buyuk oluyo her zaman basarılı olmak zorunda

0|0
    0|0
  • türkiyede zihniyet hep aynı kimse iyi futbol,istikrardan yana değil...bukadar paraya böyle futbol yazık bence sadece gs için değil tüm kulupler böyle...son 10 senede harcana para inanılmaz futbolda ama kalite düşmeye devam ediyor edecekte...

0|0
    0|0
  • kurulan kadroya rağmen alınan puanlar yeterli değil de ondan .

0|0
    0|0
    • Bence o kadar iyi transferler yapılmadı Amrabat gelecek vaat eden oyuncu olarak alındı Burak ve Umut yıldız isimler değiller Hamit 2 yıldır top oynamıyordu

• Kıskançlık diyelim diğer kulüpler GS kadar başarılı olamadıgı için Galatasarayın bi mağlubiyeti veya kötü futbolu onların bir şeyler bulmasına yetiyorrr

0|0
    0|0
  • Abi sen maçları izlemiyormusun? Ben deli oluyorum bu yan ve geri paslardan dolayı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...