Hiç o mesajdan bahsetmiyor, ne yapmaya çalışıyor sizce?

Arkadaşlar merhaba. Konuştum bi çocuk vardı. Çocuk biraz çekingen ve duygularnı tam belli etmiyo. Ama gerçekten hayatmda tanıdığım en düzgün erkek diyebilirim. Çok yakışıklı ve karakteri de çok düzgün. Bununla bi süre konuştuk duygularını pek belli etmedi ama yazmaaya devam etti her gün. Sonra bi gün içmişti ve cesaret geldiğini söyledi her şeyi söylemeye başladı bana. Benden hoşlandığını söyledi çok güzelsin çok temiz kalplisin vs. Ben de ondan hoşlandığımı söyledim bi kaç gün sonra. Ama sonra hiç bu konulara girmedi. Kaçmaya başladı falan. Sonra zaman geçti ben buna uzun bi mesaj attım neden bu şekllde değiştğini sordum. 1 gün öncesine kadar normal konştğum çocuk o uzun mesajıma cevap vermedi okuduğu halde. O günden sonra hiç yazmadı bana. Aradan 2-3 hafta geçti mesaj attı normal bi şeklde halimi hatrımı sordu. Ben de soğuk konuştm anlasın diye tavrımı. Dalga geçer gibi o gün takmayıp sonra mesaj atıyo. Sonra tekrar mesaj attı yine halimi hatrımı sordu ben yine soğuk konuştum lafı uzatmaya çalşıyo falan. Ama hiç o msaj konusuna gelmiyo. Sizce ne yapmaya çalşıyo?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• çocuğun ne yapmaya çalıştığı belli.çekiniyor.sana ancak içip kafası kıyak olunca açılabiliyor.burda iş sana düşüyor.onunla buluşma ayarla ve onun gözlerinin içine bakarak sor ama eğer sende ona karşı boş değilsen tabii

0|0
    0|0
  • daha önce ateşli bi hastalık geçirip geçirmediğine eminmisin ?

0|0
    0|0
  • şans ver bakalım ne yapacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence hiç yüz verme.Bana da yazan vardı öyle bi tip o arada başka hatunlara yazıyomuş sonradan öğrendim

0|0
    0|0
  • oda bilmiyor sanirim ne yapmaya calistigini erkekler boyle iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...