Fenerbahçe'nin kadrosu GS'ye göre daha güçlü deği mi sizce de?

sizce Fenerbahçenin kadrosu gs ye göre daha güçlü değilmi... ve bence uefa kupası finali oynarız bu yıl yanlışmıyım?

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle çok koyu bi galatasaraylıyım ama şunu söyliyim, Fenerbahçenin kadrosu Galatasaraydan çok daha kaliteli, şu anda Türkiye'nin en iyi kadrosu hatta... bu takımın tek hatası Alex'i en azından sezon sonu sözleşmesi bittiğinde, adam gibi gönderecekti. ama şu bi gerçek ki takımın geri kalanıda çok iyi, gelelim uefa kupası görüşüne çokta yanlış değilsin ama şunlarıda eklemek gerek şu an yarışan 48 takım var ve bu kupada yarışan takımlardan sadece Atletico Madrid, İnter, Tottenham, Napoli ve Liverpool bu 5 takım Fenerbahçe'den çok değil ama çok az daha iyi. fenerbahçe bu 5 takımı eleyedebilir, ama elenedebilir. yani bu takımlardan birkaçı hasbel kader gruplardan çıkamaz veya başka takımlara elenirlerse fenerbahçe'nin yarı final veya daha üstünü görmesi çokta sürpriz olmaz. yani bu periyodda aykut kocaman'ında nasıl bir teknik direktör olduğunu herkes görecek aslında. çünkü artık elinde süper bi malzeme var ve bahanesi yok. başarısız biri kesinlikle değil ama çok başarılı olup olamayacağınıda bu periyodda göreceğiz.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• doğrusun her ne kaar gs li olsam da sana katılıyorum

0|2
    0|0
  • kadro olarak türkiyedeki en iyi kadro diyo eleştirmenler.biraz istikrar(oyuncuların iniş çıkışlı performansları) we yeni oyuncuların adaptasyon sorunları war onlar hallolursa kuvvetle muhtemel final oynar.bide şans faktörü war tabi gördüğüm en şanssız takım :S

0|2
    0|0
  • fınal oynayabılırsınız ama hıcbır zaman uefa kupası alamazsınız ancak ruyanızda gorun sonucta tek kupayı alan takım herzmn gs kalacak :)

0|1
    0|1
    • :D :D :D o uefa kupasını alan takım 1 yıl sonra dağıldı.. her takım haybeye alabilir bzen o tür kupaları.. önemli olan sağlam bi takım kurmak.. 15 senedir her yıl şampiyonluğa oynuyorz

• 15 yıldır sıze kısmet olmuyor ne garip :)

• iyide siz kupayı aldığınızda avrupa takımları o kadar güçlü dğeildiki.. son 10 yılda uçtu hepsi.. çok geliştiler

• Kadro olarak iyi olabilir ama Fenerbahçeli futbolcularda ruh yok. Fanatik bir Galatasarayliyim ama şunu söylemek isterim. Fenerbahçe şu an Türkiye'nin büyük futbol camialarindan biri (diğeri de gs zaten) ama futbolcuların bir çoğu bu büyüklüğü gorupte bu büyüklüğe yakışır bir futbol koymuyorlar sahaya. Fenerbahçe'nin tek problemi bu bence.

0|0
    0|0
  • Ama bizim uefa kupamiz vsr yeaaah

0|0
    0|0
  • yanlışsın

0|0
    0|0
  • spordan anlamıyorum :D

0|0
    0|0
    • o zaman hic o guzel parmaklarini yorup, yazmasaydin daha iyi olmazmiydi :)

• tabiki galatasary

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Fenerbahcenın kadrosu gayet ıyı.. bır de sowun alternatifi olsa tam olucaz..ınsallah sakatlık vermeyız,gelıcek rakıpler de dısımıze gore oluruz da bu sene avrupada ses getırırız.. meireles-topal-cristianın oynadıgı maclarda cok zevk verıyor Fenerbahce..umarım bu 3 luden bı arıza cıkmaz da rahat rahat ızlerız maclarımızı..)

0|1
    0|0
    • :) aynen ya aykut hoca gelecek senenin kadrosunuda kurdu... bu yapılanma çok iyi oldu...

• uzun zamandır avrupada yokuz..bu sene bırden bıre fınale gıdıp kupayı almak gercekcı degıl acıkcası..onemlı olan once avrupa takımı olabılmek..her yıl sampıyonlar lıgıne katılabılmek..cıtaları bırer bırer ama saglam adımlarla cıkabılmek..aksı takdır de akıbetımız 6s gıbı olabılır..adamlar uefayı super kupayı aldı 10 yıl turkıyeden dısarı cıkamadı.) boyle olmamalıyız..bu sene en azından uefada ceyrek fınalle tatmın olmalıyız dıye dusunuyorum..

• fenerbahcenin kadrosu galatasaraya gore daha guclu değil.guclu olsaydi ligin tepesinde fb olurdu gs değil..uefada guruptan fener cikar ama ceyrek finalde elenir..rakibi kim olursa olsun elenir demedi deme..gs ise eger grupta 3. olursa uefada ceyrek finali gecer ama sampionlar liginde biras isi zor..ben gsliyim ama bunlar aci gercekelr..

0|1
    0|2
  • 2 kadro arasında pekte fark yok gibi

0|0
    0|0
  • doğru söyle fifamı oynuyorsun yoksa pes mi?

0|1
    0|1
  • Hayallerinizin bittiği yerde BİZİM GERÇEKLERİMİZ BAŞLAR(GALATASARAY=UEFA CUP+UEFA SÜPER CUP+MİLENYUM CUP)sizin hayalleriniz bizim gerçeklermizdir.

0|0
    0|1
  • bende fenerbahçeliyim maçları izliyorum ama ortada iyi futbol göremiyorum şu futbolla final rüya gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Doğrudur kadro olarak bir adımda olsa daha kaliteli Fenerbahçe takımı. Ama bu kaliteyi kullanabilmek de önemli. Göreceğiz neler olacak grup sonrasında. İnşallah başarılı olurlar Avrupa'da takımlarımız. Galatasaray'lıyım.

0|0
    0|0
  • uçan birini görüyorummm arkadaş fenerbahçe bu kafa yapısıyla uefa ligi şampiyonu olamaz fenerbahçenin kadrosu bireysel olarak iyi olsa da teknik olarak çok fazla iyi değil

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin uefa finali oynadığını gören fb taraftarı gözyaşlarını tutamadı ve sonra playstation'ı kapatıp uyudu.

0|1
    0|0
  • tabii tabiii

0|0
    0|2
    • niye eksiledin :) seninle aynı fikirde olmadıgımdan mı

madem öyle neden sürünüyor fb

• ben eksilemedm kardeş.. zaten tabi tabi yazmışın ben yazdığını benim dediğimi onaylıyorsun anlamında yazdım

• peki :=)

• kadro olması önemli değil takım ruhu olmadıktan sonra dünya yıldızlarınıda bir araya toplasan bencil futbol oynadıkdan sonra hiç birşey olmaz..

0|0
    0|0
  • bu teknık trektörle anca ceyrek final oynarsınız

0|0
    0|0
  • bu teknık adamla zor. karşınıza kek rakıpler cıktı o yuzden sanslısınız :)

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin kadrosu anca pes oynarsak daha iyi olur :D top sahada kazanılır aslanım 16 aralık pazar yer TÜRK TELEKOM ARENA ALİ SAMİYEN SPOR KOMPLEKSİ GEÇEN SENEKİ 3_1 AZ GELDİ SİZE BU SENE DAHA FENA KOYCAZ :d:d

0|0
    0|0
  • Bonservis bedeli kadro kalitesini belirlemez önemli olan sistemdir

Alex'e yol verildikten sonra takım biraz toparlanır gibi oldu ama daha katedeceği çok yol var bu da aykut kocamanla falan olacak iş değil

0|0
    0|0
  • Sırf Gs aldı diye bizde alırız diyen bir Fenerli olduğun kupanın adının değişmesine rağmen eski adını kullanmandan belli oldu

0|0
    0|0
  • oynayalım be. hatta gs de gelsin onunla oynayalım. hem kupa garanti olur finalde :))

0|1
    0|0
  • halısaha liginde final oynarsınız.

0|0
    0|1
  • evet evet ölyle

0|0
    0|0
  • yok artıkkkkkkkkkkkkkkk bu alemde kral Ç@rşı

0|0
    0|0
  • alex sin yokluğunda hiç birşey yapamaz...

0|0
    0|0
  • hacı sen gece gece ne içtin allah aşkına

0|0
    0|1
  • Canım sıkkındı.Gülümsettin beni.

0|0
    0|1
Yükleniyor...