Depresyondayım unutuldum, aldatacak kimsem yok!

Sürekli bi bıkkınlık hissi üzerimde. Sıkıntı var içimde sürekli. Klasik müzik bwile fayda etmez oldu. Doktorum evde durma git dolaş dedi bu sefer de içkiye vurdum tekrardan. Beni seven insanlar var ama yalnızım işte. Artık sadece beni reddeceğime emin olduğum kızlara teklifte bulunur hale geldim. Kendi kendime acı çektiriyorum sanki bilerek. İnsanların acı çekmesi de beni rahatlatıyor sadistçe. Mazosado oldum galiba. Bunları cevap almak için yazmıyorum sizden. Sadece yazmak bir şeyleri itiraf etmek rahatlatıyor. Bazen düşünüyorum neden sevgilim yok diye. Sonra aklıma geliyor sadece arkadaş olmakta iyiyim insanlarla ben. Sadece hayatlarına çok kısa sürede girmede onları yönlendirmede iyiyim. Unutmadan en derinlerine girdikten sonra da onlardan uzaklaşmada iyiyim galiba bir de. Derinlerine indikçe insanların, yaşadıkları acıyı görüyorum ve bu beni mutlu ediyor ama acının sebebi asla ben olmamalıyım. Sadece onlar sevdikleri insanlar için yaşamalı bu acıyı. Aşkları için yaşamalı... Benim yaşayamadığım şeyleri yaşadıkları için çekiyorlar bu acıyı evet. Karşılıklı sevgi yaşamış onlar yeterince. Ben yaşayamıyorsam onların da yaşadıklarına pişman olanlarını görmeliyim ki tatmin olmalıyım. Acı çekmelerini istiyorum en yakın arkadaşlarımın, ailemin, dostlarımın kısaca sevdiğim tüm insanların. Galiba ben onların acılarını görmüyorum gurbette olduğum için uzun zamandır bu yüzden bu kadar boşluktayım. Bilmem ki ne yapsam, acılarını paylaşıp onlarla beslenebileceğim yeni insanlar mı edinsem çevremde? Çok mu bencilce düşünüyorum diye sormak isterdim fakat ben mutlu olmadan başka insanların mutluluğuna tahammül edemiyorum. Bunun bir çözümü olmalı bazen vicdan azabı çekecek gibi oluyorum. Ama belki de üzgün insanları gördükçe duygularımı paylaşacak birilerini bulmuş oluyorumdur, bundandır bu kadar onların üzgün olmalarını istemem. Kendimi yalnız hissetmememi sağlıyordur bu beni.

Sonra da gelmişim neden duygusal bir şey yaşayamıyorum diyorum kızlarla. Acaba içimdeki karanlığı gördüklerinden olabilir mi?

Güncellemeler:
Başlığı yanlış anlamayın :) beni aldatacak kimsenin olmamasından yakındım

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• o kadar uzun yazmışsın ki okumak gelmedi içimden . sorunun başlığını da görünce nefret ettim senden

1|0
    0|0
    • Tabi sen de haklısın, duygular karşılıklı :)

• Ayrıca beni aldatacaktan bahsettim benim aldatacağımdan değil yanlış anlaşılmış başlık

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...