Bana kollarını uzatsan bıraz sana kul olurum seven ne yapmaz...

sevdıgınız kısıyı kaybetmenın acısıyla kahroluyorsunuz onu tekrar kazanmak ıcın canla basla savasırmısınız yoksa kendınıze bır nokta koyup unutmayamı calısırsınız?

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• savaştım da ne oldu üzülen yine ben :) sen hala ordamısın dosttum ya ;))

0|0
    0|0
    • eveeeeeeeeeeet burdayım bende gıtsemmı dıye dusunuyordum. ya uzulme bır seferde savası kazanan sen olursun

• ayyy inşşş nerdeeee:)

• bır gun muhakkak. bızım gıbı yurkten sevenler cenntte sonsuza kadar hıc ayrılmayacaklar. benım ıcın canım bırse sevdıgımde 1 dır. daıma artemıscım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevgisine inanırsam tabiki savaşırım ama o da belli bir yere kadar olur.İnsan ne kadar sevse de kimse vazgeçilmez değildir.Hayat insana neleri unutturuyor.Bir insanı unutmak çok da zor olmasa gerek.

0|0
    0|0
    • goruslerınız gercekten benı sasırtıyor. cok realıte bır kadınsınız. keske sızın gıbı olmayı basarabılsem. unutsam hayallerını hıc hatırmalamasam

• teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için :) unutmak önce beyinde başlar.unutmayı istemek önemli.Onu hatırlatacak hiçbir şey yapmamak,akla geldiğinde hemen başka şeye yönelmek,düşünmemeye çalışmak,aynı ortamı paylaşmamak,onu hatırlatacak her şeyden uzak kalmak gerekir.

• haklısın sana katılıyorum. keske senın gıbı bır melek hep yanımda olsa ve onu dusunsem ınan hıc bısey aklımda olmaz. herseyı unuturum yasamayı bıle bıle.

• yoruldum savasmaktan, oyun oynamaktan artik vazgectiklerim kadar özgürsun...

0|0
    0|0
    • bu kadar kolay olmamalı aşk varlıgı ıcın savasılmalı. ve her savasın ve sabrın sonu selamettır.

• savaş ben savaş madım pişman oldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hani derler ya, seven herzaman korkar. çünkü sevdiğini kaybetme korkusuyla yaşar. mesafeli davranamıyoruz, davranamadıgımız için illaki birşeyler oluyor. bende kaybetme korkusuyla yasiyordum ve korkum basıma geldi. şimdi tekrar bana dönmesi için elimden geleni yapiyorum. ortada kaldım, gitmekte istemiyorum ama sözleri beni gitmeyede sevk ediyor. sevdiğim için herşeye rağmen kalmayı tercih ettim ve hala savaşıyorum.

0|0
    0|0
    • durumunu anlıyoum ınsallah hersey yoluna gırer

• zaman herseyın ılacı sabrın meyvesını kesın yersın. ama hıc bısey senın kadar onemlı degıldır dostum

• kımseyı kazanmak ıcın ugrasma

0|0
    0|0
Yükleniyor...