Lisedeyken yaptığınız çılgınlıklar, ergenlikler neydi?

Linkteki videoyu gördüm de atarlı ergen okul camını kırıyor. Sizinde yaptığınız böyle ergenlikler oldu mu? Olduysa neler yaptınız?

link

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• sınıfa kurbağa soktum 10 tane kadar kıştı hoca görmsin diye kalorifer peteklerinin arasına koymustum ne bileyim şişeceğini kurbağanın sonrasında kızların sırasının altına çaktırmadan atıp hocam sıranın altında akrep yılan var diyip feryansın edip bayan hoca dahil tüm kızların sınıfı terketmesi

pazar günü okulun bahçe hoparlörünü topla düşürüp sökmek

beden hocasına kıl oldum diye, bi arkadası arka sokağa diktim burda bekle sana atacağım topları bizim eve götür dedim, bahçe nöbetçisi olunca kalorifer dairesinde duran tüm topları arka sokağa atıp o hafta tüm beden derslerinin topsuz geçmesini sağlamak

şu anlık aklıma gelen bu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu videoda çocuğun yaptığı ergenlik değil, büyük ihtimalle o an sinirini bu şekilde boşaltabildi. Yaptığı şeyin farkına varınca şoka girdi. O son bağırdığı anlar gülme sebebi değil, çocuğun girdiği şoktan dolayı önüne geçemediği çığlıkları. Ben izlerken gülmedim, onun adına üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Ben hep o sırada oturan sessiz,sakin ama derslere de katılan,mantıklı ve mesafeli iletişim kurup,yakın arkadaşlarımı gülmekten yıkıp geçiren bir tiptim işte.Okumak için giderdim okula..kimse çözemezdi beni..

0|1
    0|0
    • Evet bende öyleydim ama arkadaşlarımın yaptığı delilikler çok komik gelirdi çok gülerdim.

• hiç olmadı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Okulun çatısında sigara içmek ki , okulun çatısı yanmıştı.

0|0
    0|0
  • Okula sahte bomba koymuştum. Bomba imha ekibi falan gelmişti. O gün yarım gün tatil olmuştu okul. Sonra yakalandım tabi. Disiplin cezası almıştım.

0|0
    0|0
  • mutlaka yaptık bir şeyler. bu çocuğun videosunu ilk dün gece gördüm ve çok üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Hocamı dövdüm. O da hak etmişti ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...