Erkeklere soruyorum, siz arkadaşlarınız yanınızdayken....

siz arkadaşlarınız yanınızdayken onlarla konuşurken hoşlandığınız kız birden yanınıza gelip konuşsa o kıza nasıl davranırsınız ? Kısa ve öz konuşmayamı çalışırsınız, fazla umursamıyormuş gibimi yoksa nasıl

Bi aydınlatın beni bir zahmet :))

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• umursamıyormuş gibi :-).

0|0
    0|0
    • yani sende konusmayi gecistirmeye calisirsin ? nedeni ney ya sende?

• :)) tamamdir ozmn yardim ettigin icin cok tesekkür ederim :)

• Ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu. :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Yanımdaki arkadaşlardan geleceğim ben derim izin isterim onların duymayacağı bir yerde konuşurum seninle sonra sen gidince yanlarına geçerim. Ama yanımda işe yaramaz adamlar var ve başka bir yere geçemeyecek durumdaysam çok uzatmak istemem seni bir an önce oradan göndermek isterim ki bu da seni kimseyle paylaşmayacak kadar sevdiğimden olur. Çünkü bazı erkekler çok karaktersizdir arkadaşımın sevgilisi demeden yan gözle bakabilir kimseye prim vermemek lazım.

1|0
    0|0
  • Hoşlandığım kız gelince konuşamam ki fazla, çekinirim. Rengim değişir, hiç oralı değilmişim gibi yapmaya çalışırım. Sonrada arkadaşım söyle salak mısın azcık konuşsaydın der :)

1|0
    0|0
    • :D.D...peki hoşlandığın kız yakınında değilse ona nasıl bakarsın :)?

• gizemli kalmak her zaman iyidir :)

agacin arkasinda öksüren birisini görürsen ben oldugumu anlarsin zaten dedigin gibi muhtemelen genzime kacan cay damlasidir :)

• arkadaşlarımdan müsade isterim tüm konsantremi sevdiğim kıza veririm

1|0
    0|0
  • hak ettiği gibi konuşuyorum. çevremdeki herkes bir meleğe hitap ettiğimi düşünüyor. gerçi çoğunluğu ile samimi olduğu için rahatım.. çok daha küçük yaşlarda arkadaş ortamına sokamaz, mahalleme getiremezdim. i*neler göz koyuyorlar :(

1|0
    0|0
    • peki samimi olmadilarinda varsa yaninda yani kalabali bir ortamdaysan ?

• oda senin gibi düsünen bir tipde ondan :))

• iyi davranırım ama çokta öyle ölürcesine değil işim olduğunu müsait olmadığımı söylerim veya davranışlarımla belli ederim...

1|0
    0|0
  • doğal davranamam bunu biliyorum sadece :)

1|0
    0|0
    • nasil olursunya? daha cok suskunmu yoksa daha hareketli heycanli falanmi?

• ben böyleyim yani, belki oda öyledir :))

• büyük bir ihtimalle öyledir :)

• normalde nasilsam ole davranirim arkadasimi gormez gozum sonucta hoslandigim insan gelmis ya :)

1|0
    0|0
    • ama baya alabali aradas ortamindasin sadece yakin aradasin degil yanindaki...ozmndami öyle davranirsin ?

• tesekkür ederim :)

• rica ederim ne demek :)

• yanımdaki arkadaşlarım yakın arkadaş mı standart mı

1|0
    0|0
    • her ikiside var :)

• bir kere ben bu konunun yakın olmadığım sürece arkadaşlarım arasında en azından çıkana kadar farkedilmesini yada konu olmasını isteme

• anlasildi ..tesekür ederim :))

• herzaman nasılsam o şekilde davranırım..Kasmaya gerek yok..Oda bana yazıyosa sıkıntı yok yazışırız karşılıklı :D

0|0
    0|0
  • aynen normalde nasılsam öyle davranırım, bana sempatik yaparsa bi şekilde bende asılırım.

0|0
    0|0
  • valla masadan kalkar sevgilimle gezerim arkadaşlarımda hiç oralı olmaz

0|0
    0|0
  • O an için arkadaşlarımı görmem ki arkadaşlarım anlayışlıdır zatem

0|0
    0|0
    • yanindailerin hepsi yakin arkadaslarin degilse?

• Çünkü gözün dışarda olursa başkalarına bakarsan her zaman olumsuz şeyler bulabilirsin ve mutluluğuna gölge düşürürsün. Başkasını bpşver elindekine bak sen ve keyfini çıkar senin olduğu için.

• tamam :)) teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...