KİCK BOKS LIGHT CONTAC MÜSABAKASI TAKTİKLERİ YARDIMM?

arkadaşlar kickboks ta yeniyim ve de müsabakada çok heyecenlanıyorum neyapmalıyım heyecanımı yenmem için ,,, adeta bildiğimi unutuyorum yarım yamalak dövüşmeye başlıyorum heycandan bilen varsa yardım edebilirmi ,, vede lıght kontakta bildiğinizz taktikler varmıdır ilk yumrukla başlamak mı daha iydir tekmeylemi müsabaka da neler yapılmalı yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• yumrukla başla aparkat iyidir. Alttan dene bide sol gösterip sağ vurmayı öğrendin mi iyice. dikkat dağıtmak çok önemli. Tekme bir kaçhareketten sonra başla ufak ufak başla baldıra çalış. Sonra uygun fırsatta nakavt vuruşu bile yapabilirsin. heyecanı yenmek için de mutlaka derin nefes al bide enerji iç bir tane bişey olmaz.

0|0
    0|0
    • o kaskı o dişliği taktığım anda dünya değişiyo bana

• ozaman dayak yemeyi dene? Bu da bir taktik bak. Yersen hırslanırsın beynin 2 kat daha iyi çalışır zeka gelişir taktik bile üretebilirsin o an başka da bişey gelmiyo aklıma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Heyecan yapma arkadaşım benim uzmanlık alanım Kickboks hocayım ben.. karşındakide insan senden üstün değil bir eli bir fazla ayağı yok.. ilk tekme ile başla uzak tut ki düşünerek dövüş

0|0
    0|0
    • neden heyecanlandığımı bilmiyorum 2 maç yaptım ikisinide alamadım ama çok hırslıyım acaba maç yapa yapa geçermi heycanım... bide ilk tekme ile başlamıştım ön tekme uzak tutayım diye dengem bozuldu hemen saldırıya geçti full yumruk attık ilk maçımda ise ilk ben vurdum ve kafaya haykik attım sersemledi sonra dura kaldım arkamdan gir gir diyo bağıryolar heycanı yenmek önemli hocam neler öneririsiniz ocağınıza düştüm bir yardım et... yaş 15 buarada 2 aydır gidiyorum

• 2 ay musabaka için çok erken kardeşim benim , ön kırık tekme at ilk önce göğsüne vur ki nefesi kesilsin heyecan yapma ya sakin ol aklında senin en sinirlendiğin şeyi söyleğini düşün

• Kick box ta yenisin hemen müsabaka lara katiliyosan ya cok iyisin ya da hocan hoca değil.

0|0
    0|0
    • ççabuk öğreniyorum hırslıyım ama şu heyecanı bir yensem nasıl yardım et neolur

• Bol muzik dinle motivation yapsın. Kendine güven dedigim gibi motivation muzikleri dinle

• uzak dur rakibinden. yormaya bak. hocana sor bize degil bir de.

0|0
    0|0
  • kickboksta yenisin ve yarışmalaramı katılıyosun?

0|0
    0|0
    • 2 aylığım 2 haftalıkken maça çıktım şuana kadar 2 maç yaptım heyecan problemim var

• abi gerçektenmi mesela kaç aylık olursam kaç maça çıkarsam geççer sence

• Bu senin yeteneğine bağlı maçlarda hırs yapman iyi bişey ama çok hırs yapma karşındakini küçük görme mesela ilk zamanlar, normal bir hap alırdım bağışıklık için zihnimde onu heyecanlandırmayan bir hap olarak düşünürdüm ve içtikten sonra kendimi motive ederdim bence dene olmadı hmm bence 5. 6. aydan sonra son derece iyi bir dövüşçü olursun

Yükleniyor...