Kickboks hakkında bilgisi olan?

Arkadaşlar kickboksa başlamayı düşünuyorum hem spor amaçlı hemde savunma saldırıda kendimi geliştirmek için ne tür tavsiye edersiniz veya uymamiz gereken kurallar neler dikkat etmem gerekenler?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kick boks senin yumruklarını gelişterecek, onun yerine wushu ya git. Hem yumruk hem tekme hem de savunma çalış. Ama disiplinli bir hocanın yanına git.

0|0
    0|0
    • Wushu adanada yok ya araştırdımda

• O kızlar yok mu zaten o kızlar :) sırf kız yüzünden hayat akışımi değiştirip boksa basliyom o derece :)

• Ahahhaha kardeşim de kız. Neyse iiyi ediyorsun genel olarak. Hem spor yapmış olursun hem de stres atmış

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de düşünmüştüm bunu takip edeceğim.
    bildiğim tek şey öfke problemin varsa öfkeyi tetiklediğinden daha fena oluyorsun.
    ondan sadece düşünmekle kaldım.

0|0
    0|0
    • Öfke problemik aşırı fazla var bende stres atip dayak yiyim dedim rahatlarım

• öyle olmuyormuş işte giden birilerini tanıyorum da öfkeyi tetikliyormuş. yine de iyi geleceğini düşünüyorum gerçi denemeden bilemeyiz.

• En azindan mazoşistlgime iyi gelir :)

• Bilgim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• valla 16 yasima kadar yaptim. 3 kez burnum bir kez bilegim kirildi. en son birakmak zorunda kaldim. savunma sporu falan degil

0|0
    0|0
  • kickboksa basladiginda hespini anlaticaklar ama bence boks yap sokakta tekme cok kullanmak guzel degil ztaen

0|0
    0|0
    • Zaten boks istiyorumda bulunduğum konumda boks yapacağım salon yok kickboks var öğretilecek şeyleride hani işi bilen varsa iki üç püf nokta söylesin diye sordum

• kas guc teknik degil onemli olan ozguven sen kendine guvenmessen ister 50 cm kolun olsun ister 5 yil kickboks yapmis ol olmaz onemli olan ozguven

• Hacı bana kalirsa otur evindr paran varsa al iki uctane fitness aleti fizik kondisyon yap koy kum torbasini bak netten vurus sitilerine dikkat etmen gereken seylere emin ol turkiyede iyi kickboks egtimeni sayisi azdir kisi kendinin hocasıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...