Sevgilimle kaldığımız otel kayıtları ileride karşıma çıkar mı?

arkadaşlar merak ediyorum.sevgilimle otelde kaldım 3 kez.sonradan öğrendim ki bunlar kayda geçiyormuş.ilerde bunlar benim karşıma çıkar mı başıma dert açar mı?ne gibi durumlarda karşıma çıkabilir?sevgilim başka şehirde.yanıma geldiğinde beraber arkadaş dışında nerde kalabiliriz?yoksa hiç kalmamalı mıyım?

Güncellemeler:
ya bide merak ettiğim gittiklerimiz 4 yıldızlı otellerdi.orda çalışanlar benim için kötü bir şey düşünmüşler midir?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Değerli genç arkadaş,

Önemli, medya dikkatine şayan, kudretli birilerinin akrabası mısın? Fişlenmek, tehlike altında bırakılmak, müstehcen kasetinin çıkması gibi tehditlerle karşı karşıya mısın?

Eğer değilsen, korkacak bir şey yok. 33 defa daha kalabilirsin. Sevgilinle birlikte olmanı yasaklayan hiçbir kanun metni yok, ve özgür olması istenen bir ülkede olamaz, kaldı ki yasak olsa da; bu ülkede her gün o kadar çok yasak deliniyor ki, bu görece önemsiz.

Karşına çıkması ne durumda olur bilmiyorum, ama karşına çıkmasını gerektirecek bir duruma daha düşersen, zaten karşına o kadar çok şey çıkar/çıkartılır/yaratılır/peyda edilir ki, bu zaten ufacık kalır.

Kayıt tutulmayan, hippie, özgür yer arıyorsan; özellikle büyük şehirlerde, hosteller var. Mesela Istanbul'da, tarihi şehir civarında ve Galata'da çok bulunuyorlar. Genelde yabancılara dönük konuk evleri bunlar. Oda fiyatları da gayet düşük olmakla birlikte, normalde böyle bir uygulama olmasa da, birçok hostelde iki kişilik özel oda olabiliyor.

Mutluluklar dilerim.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim de neden daha 33 defa:D birde ankaradayım bildiğin bi yer var mı?

• Lafın gelişi 33 dedim. Ankara'da bildiğim yer olmamakla birlikte "ankara hostels" falan diye bir arama motoruna yazarsan, oradan yardımcı olacaklardır. Dört yıldızlı otel meselesine gelince, onlar o kadar çok insan görüyorlar ki, seni pek düşünmemişlerdir. Yani bunu kötü bir şey olarak algılamanı istemem de.

• anladım teşekkürler:)bide altta yorum atan arkadaş kayıtlar 10 gün falan tutulur dedi senin kesin bir bilgin var mı(rahatladım ama bu da genel kültür olsun :))

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir gün çok ünlü biri olursan ve hakkında haber yapmak isterlerse ortaya çıkabilir, magazinciler tehlikelidir :)

Onun dışında hiç bir şey olmaz, emniyet güçlerinin gerektiğinde kullanabilmesi adına bir prosedür diyelim.

0|0
    0|0
  • sevgilinle otelde kaldıktan sonra tek dert edeceğin kayıt olmaz herhalde :))

0|0
    0|0
    • o kastettiğini dert etmiyorum.çünkü öyle biri olmadığımı biliyor.onu yapmaya cesaret edemez.

• otelde 2 sevgili birlikte kalıp misket oynucak değil ya.

• Kayda geçer evet. Fakat bu kayıt işi çok ileri zaman için işlemez.

Adli bir olayda kayıt sorulduğu için kayıt tutulur.

Fakat uzun süre bekletmezler kayıtları. Gönlün rahat olsun.

0|0
    0|0
    • çok ileri zaman için işlemez derken ne kadar mesela?

• tamamdır teşekkür ederim:)

• Rica ederim.

• yo açmaz açamaz tabi kötü birşey olmadıysa ötellle ilgili

0|0
    0|0
    • yok iyi yerlerdi,olmasa zaten ben kalmam:D

• gelin bende kalın :))

0|0
    0|0
  • kayıt tutulması doğal ülkede hergün olay var

0|0
    0|0
  • babana söylemeyen ne olsun, görüşces senle

0|0
    0|0
  • Cinsellik için kalmıyorum diyorsun ama otele bir erkek ve bayan birlikte gittiğinde tek amaç var gibi gözükür dışardan..Yani hoş bir izlenim değil..Otel odaları senin gibiler için değil..Bence birlikte kalmamalısın.

0|0
    0|0
    • doğru diyorsun.bende çok çekiniyorum aslında.ama onun burda kalabileceği bir yer yok.ya tek başına kalacak otelde ya da benle.işin kötüsü aylarca yüzyüze görüşmediğimiz için özlüyoruz birbirimizi beraber uyumak istiyoruz.peki ankarada beraber kalabileceğimiz bir yer var mı onerebileceğin?

• Ben İstanbuldayım Ankarayı bilmiyorum ama benim tavsiyem o tek kalsın otelde..Sabah erken buluşup akşam geç saatlere kadar takılın..Ama sen bir kere alıştırmışsın artık beraber kalmayalım desen alınabilir oyüzden işin zor :)

• ne gibi bir sorun çıkacak ki? ben yalnız da kaldım hiç sorun olmadı

0|0
    0|0
    • ya ne bileyim çok uzun süre tutuluyorsa kayıtlar diye korktum birden

• :)

• en iyi cevap seç affedecem seni :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kınamak değil kesinlkle amacım ama mantık nedir onu çözemedim. Sevgilinizle otelde kalıyorsunuz. Nefsinizn peşinden gidiyorsunuz ve ilerden korkuyorsunuz. Sevgilinizle samimiyetinizn maksimum olduğunu otelde kalarak zaten anlatıyorsunuz ama ilerden korkarak yani bu işin başınıza dert açmasından korkuyorsunuz çünkü bu ilişkinin bir sonuca bağlanmayacağını biliyorsunuz. Herşeyi geçip otel kayıtlarının sorun olmasını kafanıza takabiliyorsunuz ya helal olsun. Tek sorunun bu olduğunu düşünüyorsunuz. Çalışanlar ne düşünebilir ki ? "tam bir aile kızı. Ailesi görse duysa gözleri dolardı " diye düşünür. Nasıl bir soru bu ? Tabiki kalmamalısınız. Kendinizden ödün verdiğiniz sürece değeriniz kalmaz.Sevgi sadece birlkte olmak cinsellik demek değil. Ağırlığınız olmasını ve pişman olmamayı istiyorsanız ağırlığınızı koyun.

0|1
    0|0
  • Haltları yedine değilde.. Neyshee :D .. Ne adamlar var yaa Tövbe estağfirullah.

1|1
    0|0
    • bi halt yemiyorum canım merak etme:9

Yükleniyor...