Arkadaşlar vücut geliştirme ve fitness le ilgili sorusu olan varsa?

Bildiğim, öğrendiğim kadrıyla yardımcı olmaya çalışacağım. Reklam amacı yoktur bu yüzden kendimi gizledim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• seks hormonlarini nasip erkiler

0|0
    0|0
    • Erkeklerde seks hormonuna steroit etki eder. Çok tehlikeli bir maddedir. Ve çoğu ülkede yasaktır. Bu nu kullanan bayanlarda sakal çıktığı ve vulva kısmının büyüdüğü görülmüştür. Onun haricinde bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Boy 165 kilo 65ten 70 cikti diyetler yapmama ragmen. gobegimde fazlalik var beni rahatsiz eden genel olarak iyiyim ama su gobek bir turlu gitmiyor neden?

0|0
    0|0
    • Vücutta en son eriyen kısımlardan biride göbektir. Akşam 7 den sonra yemek yememeğe dikkat et. Ayrıca günde enaz 2 bardak yeşil çay iç

• Peki gun icinde. ne yimeli

• Bak gün içinde ne yemeli diyo hala yime peşinde. :) şaka tabikide
      Gün içinde ne yemeli. Öncelikle metabolizmanın hızlanması gerekiyor bunu hızlandırırsan diette çok aç kalmadan zayıflarsın. Sen bana doğru cevaplar vererek Gün içindeki beslenmeni anlat

• Karın kasi istiyorum hafif görünmesini.. boyum 164 kilo 58 ... kaç ayimi alır ve ne yapmalıyım öncelikle

0|0
    0|0
    • O vücut tipine göre değişir. bazılarında kısa sürede olur bazı vücutlarda hemen olmaz. En önemliside kişinin azmi, hareketlerin doğruluğu ve beslenmedir. kilon boyuna göre gayet güzel. karın kasında en önemli faktör beslenmedir. Yani dietini çok güzel yapmalısın. Ekmek hamur tatlı, kola gibi içecek ve yiyeceklerden uzak durmalısın. Ve hergün kilonun en az 1 katı kadar protein tüketmen gerekiyor. Sütü seviyorsan hergün en az bir bardak içmelisin. İçindeki Ca ve minaraller kemiğe iyi geldiği gibi kastada çok önemlidir. Spora gelecek olursak hergün ama hergün istisnasiz 200 mekik çekmeni istiyorum. İlk başlarda 100 le başlayıp hergün 10 ar artış yapar 200 de sabitlersin. Dediğim gibi karın kasında en önemli faktör beslenme

Erkekler Ne Diyor 1

• karın kaslarına asılacam haftada 3-4 gün yüzüyorum ama bu aralar azıcık göbek yaptım

0|0
    0|0
    • Yukarda da yazdığım gibi. Bende hafta da senin kadar yüzmeye gitmeye çalışıyorum. Göbekte önemli olan beslenme kardeşim. Dietine yeterince dikkat etmeyince gitmiyor namussuz

Yükleniyor...