Sevgilinizin sizden önce başkasıyla birlikte olmuş olmasını nasıl karşılardınız?

evlenenmek istediğiniz erkeğin/kadının sizden önce başkalarıyla ilişkiye girmiş olduğunu öğrenseniz ne hissederdiniz?

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi bunu pat diye herkese sorup sabit bir sonuc cikaramazsin bence herkes dengini almali hayatini evlenecegi erkege saklayan bir kiz elbette onun gibi biri ister herhalti yiyip ardindan onlar zaten eglenilecek kizlardi deyip tertemiz bir kiz bekleyenlerde o kizi ancak ruyasinda gorur kisilik meselesi nasilsan oyle birine layiksindir

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• içim içimi yer beynimden vurulmuşa dönerdim

0|0
    0|0
  • tabiki iyi şeyler hissetmem ama yinede onu sevmişsem vaz geçmemi gerektirmez...

sonuçta şu ortamada dokunulmayan da yok gibi...

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımın benden önce biriyle olmuş olmasını istemem tabi ki .. bunu takmıyorum diyen erkek medeniyim ben edebiyatı çekerek sizi çapalıyodur basit taktikler bunlar yemeyin^^

0|0
    2|0
  • sevgili farketmez ama evleneceğim kişinin temiz olmasını isterim.

0|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kimsenin alnında ben iyiyim ben kötüyüm yazmıyor.Bu yüzden insan seçimlerinden asla yargılanamaz herkes yaşayarak öğreniyor kimisi gerçekten profesyönel yalancı oluyor karşımıza çıkıyor hayatımız mahvediyor kimisini kör kütü kaşık olduğumuz için sevdiğimiz için farkedemiyoruz yalnışları.Ta ki insan darbe yiyene kadar darbelerden sonra hayatına yön veriyor seçici oluyor.İnsanın keşkleri bu yüzden vardır.Ben kimseyi geçmişiyle yargılamam önemli olan karşımdaki insanın benden sonra nasıl bir hayat yaşadığı önemli.Ben hiçbir şey yaşamadım diyen insan sayısı %2 bu istisnalar yok denecek kadar az.Ben karşımdaki insanın dürüst olmasını isterim ne yaşadıysa söylemeli yaşamadım diyipte her şeyi yaşayan insandan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Benim için bi erkeğin benden öncesi önemli değil.Bu kendine güveni olmayanlar için bence, ya aklı ona giderse korkusu gibi bişey.Erkekler tabi ki daha farklı düşünüyodur. Ama bi kız olarak diyorum benden önce ahlaksızlık,hırsızlık,dolandırıcılık gibi insani olmayan davranışlar haricinde yaşadığı hiçbişey önemli değil

0|0
    0|0
  • tabikiii hic hosuma gitmez.. fakat iliskimiz icin sorun teskil etmez.. en nihayetin de benimle birlikte oldugu vaziyeti onemlidir.

1|0
    0|0
  • e bu aşikar bi şey zaten. çoğu erkeğin ilki eşi değildir.. benden öncesiyle pek ilgilenmem. ben olduğum sürece başkası asla olamaz ama.

0|0
    0|0
  • benden önce kalbine girenler nasil ilgilendirmiyorsa yatagina girenler de ilgilendirmez.

beni ilgilendiren ben varken ne alemde?

0|0
    0|0
  • Hiç birşey. Kafa yormam o konuya.

0|1
    0|0
  • İlgimi çekmediği için sorun etmem millattan öncesini.

0|0
    0|0
  • benim için geçmişi değil geleceği benimle olduğu zaman önemli

0|0
    0|0
  • Sorun etmem.

0|0
    0|0
  • Erkek kasari olmasin mümkünse...

0|0
    0|0
Yükleniyor...