Ölmeyi hiç düşündünüz mü?

Ölmeyi hiç düşündünüz mü ? Yani bi sorununuz olur ağlarsınız hüngür hüngür hayattan bıkmış duruma gelirsiniz sonra öldürcem kendimi intihar edicem falan böyle birşey aklınızdan geçtimi hiç merakımdan soruyorum akşam akşam içim karardı :D

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• öyle intihar felan değil de günün birinde illaki öleceğim aklıma gelir. Hatta gelmesi de iyidir. Çünkü bu dünya gelip geçici önemli olan ahiret yurdu..

Ama ölüm olacak diye de dünyayı boşvermemek gerekir.

Ne denir hiç ölmeyecekmiş gibi yaşa bu dünyada ama yarın ölecekmiş gibi ahiretini hazırla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben ölceğimi bilsem zerre kadar üzülmem çünkü hiç bir şeyim yokki zaten istediklerimi çabalamama rağmen elde edemiyorum...

0|0
    0|0
    • Aynı durumdayım. Kaybedeceğim birşey de yok ölsemde üzülenim olmaz hayata bağlayan birşeyde yok ama yaşıyoruz işte

• Akşam akşam böyle şeylerden konuşunca sıkılıyor insan :D biranda çöküş yaşıyor,

• ne oldu kötü rüyamı gördün ? çöküş oluyo yaniii insanız sonuçta biz istemiyoruz böyle olmayı

• geçen sene düşündüm...final sınavlarına çalıstım o kadar emek verdimki anlatamam..annemgil aradıklarında derdim derslerin hepsini verip geliyom diye..sonuçlar bi açıklandı 1 tanesini geçmişim diğer hepsinden kalmısım tam da yolda yürüyodum yanımda da arkadasım vardı la bırak benide su arabanın önüne atlayım yaa dedim...:)

0|0
    0|0
    • Atlayaydınnn :D Tühhh.

• peki sen bilirsin:))hiç böyle intihar edecek etmiş birine de benzimiyosun bence,cok pozitifsin güzel bişey...

• :D:D:D Evett ahhh ben yukmuyum ben :D Çok pozitif değilim sadece öyle gösteriyorum kendimi :D

• Ölürken, hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçecek olsa, izlerken sıkılır ve filmi değiştiririm gibime geliyor :/

0|0
    0|0
  • yok geçmedi yani saçma zaten intahar etsem nolurki mk birine ceza olarak falan böyle bişey yapılması çok gereksiz he çok gerekiyosa git onu öldür.

0|0
    1|0
    • onu da öldüremiyorum, kendimide :D

• yok yok oldu o hallettik sorun yok:D

• ahahahaha ::D:D:D:D Yaaa de gett babasından tırsıyormuş o tırsmak olmuyor, saygııı saygııııı :D:D Hemm manyaksam kimenee ben mutluyummmm :D:D

• bir çok kez geçirdim ama yok daha yapacak çok işim var

0|0
    0|0
  • geçti bir kere

0|0
    0|0
  • sevgilimi aldattığım için ölmek istedim...

0|0
    0|0
    • Niye aldattın ki

• Peki senin dediğin olsun.

• Düşünce aşamasında kaldı faaliyete geçiremiyor insan yemiyo

0|0
    0|0
    • Yapanlar yapıyor yahu.

• Gel boğaz köprüsünden atla ölüyor musun görürüz ;D bu aralar düşünüyrm yani sırf merak ama nasıl olur acaba

• :D:D Aynen sırf meraktan.

• Psikopat

0|0
    0|0
  • Aklımdan intihar etmek bir kere geçti hatta vasiyetimi bile hazırladım. Sonrada bu düşünceden vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • 3 sefer intihar ettim tecrübeliyim ama baktım ölmüyorum bende intihar etmekten vazgeçtim.

0|0
    0|0
    • Neden intihar ettin ?

• 3. anlatıyorum. bak böyle oturuyordum ilaç tedavisindeydim. ilaçlarımı aldım çekmeceye koydum büyük bardak su getirdim hepsini elimde döktüm 3-5 yuttum hepsini diğer ilacım da dil altıydı onları da emdim, üzerine babam çay getirdi onu içtim tabi bilmiyordu intiharı. yılların birikimi ve patlaması demişti doktor bunalım depresyon. ama geçti kendim yendim kendimi.

• Hmmmm. Bende tedavi görmüştüm, ilk intiharımıda o ilaçlarla yapmıştım, geçmiş olsun.

• İntiharın eşiğine gelmedim ama çok düşündüm. Büyük günah diyolarya onun günah olmadığını bilsem gittiydim şimdiye :D

dipnot: profil resmin negadada datlu.

0|0
    0|0
    • Tşekkür ederim, evet günah olmasa yapacağım bende ama yapamıyorum işte

Kızlar Ne Diyor 3

• hic düsünmedim aklimin ucundan bile gecmedin:)

ama adam öldürmeyi düsündüm :)

0|0
    0|0
  • geçti ama olmadı olduramadım :(

0|0
    0|0
  • Bazenleyin banada oluyor aklıma geliyor ama yapamıyorum sonra :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...