Yolda giderken kendi kendine konuşan bir insan görseniz ne düşünürsünüz?

Yolda giderken kendi kendine konuşan bir insan görseniz ne düşünürsünüz?

0|0
20|11

En İyi Kız Görüşü

• En azından bir zararı dokunmuyor , bırakalım kendi kendine konuşsun.. O da öyle mutludur der geçerim ~ Garip görmem asla.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Bluetoothla konuşuyodur derim.

0|0
    0|0
  • gördüm kaykıldım kenara doğru deli işte kim bilir ne derdi var söyleniyo dedim içimden.

0|0
    0|0
  • kulaklıktan telefonla konuştuğunu düşünürüm

0|0
    0|0
  • görmem.Açık Yarışmalar

0|0
    0|0
  • ben açıkcası deli diye düşünürüm. ama bazıları da kulaklıkla telefonla konuşuo , sanki kendi kenedene konuşuo zannettgim çok oldu. :D

0|0
    0|0
  • sıkıntılarını içine atmış kendi içinde düşünüp belkide farkinda olmadan dişina vurmuş kimi içinden kimi de dışından konuşur

0|0
    0|0
  • kim bilir nasıl sıkıntıları var kafasının içinde kaç tilki dolaşıyo die düşünürdüm ben... yada çok mutludur belki ben bunu malesef çok sık yapıyorum çoğu zamanda etrafımda bana tebessümle bakan insanlara bende tebessüm ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Gülerdim. :D Ben içimden konuşurum. Evde sesli de konuşurum abartmadan. Ama toplumda konuşmam. Konuşan görürsem de dediğim gibi gülerim.

0|0
    0|0
  • korkarım ama arada sırada ben de yapıyorum

0|0
    0|0
  • Kafası yoğun,aklından bi sürü şey geçiyor diye düşünürüm..Belki biraz da çıkmazda.

0|0
    0|0
  • Kafasında o kadar çok şey var ki düşünmeden tek bir anı bile geçmiyor,belki de sesli düşündüğünün farkında bile değil

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • yaparım arada <3

etrafima bakmam

0|1
    0|0
  • deli midir dahi midir nedir bu derdim herhalde :D

0|0
    0|0
  • "Bu da benim gibi yalnız" derdim ama abartmayayım...

0|1
    0|0
  • Konuşan değil de gülen bi insan varsa o benimdir :D

0|0
    0|0
  • Hemserim! ;))

0|0
    0|0
  • ne kadar yalnızmş derim

0|0
    0|0
  • önce kulaklıgı vrmı die bakarm yoksa allaha brakırım:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ben resmen konuşuyorum ciddi ciddi yüksek sesle,cevap verip güldüğüm bile oluyor, geçen barda tuvaletten çıkıyorum, uniseks tuvalet, kendi kendime konuşuyormuşum ne den bahsediyordum hatırlamıyorum,kız girecek efendim dedi,efendim dedim, ne dedin dedi, bilmiyorum size söylemedim kendi kendime konuşuyorum dedim, Allaaa allaaa dedi girdi. manyak mıdır nedir, gören insan heralde üstüne alınma ihtiyacı duyuyor

1|0
    0|0
  • Kesin biriyle tartışmıştır içinden gelenleri söyleyememiştir yolda giderken hayali tartışmacıyı karşısına almış delikanlılık yapıyordur derim :)

0|0
    0|0
  • o anki insanın psikolojinisi anlamak çok zor kim bilir ne yaşadı ne sorunları varda o duruma gelmiş normal diyip geçerim...

0|0
    0|0
  • bluetutlu kulaklıkla konuşuyordur sen farkında değilsindir.

0|0
    0|0
  • ciddi anlamda problemleri olan muhtemelen, geçim sıkıntısı v.s olan bir insan diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • onun* koyar tekme tokat döverim ..

0|0
    0|0
  • ''Derdi vardır'' derim.

0|0
    0|0
  • Sesli düşünüyordur normal.

0|0
    0|0
  • kendince sorunları var derim.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun derim eğer telefonla konuşmuyorsa.

0|0
    0|0
  • deli heralde derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...