1 haftada altın bu kadar fırlar mı ya?

ben 1 hafta önce 47 tLye gram altın aldım. ve bugün bozdurdum o altını.. ama ordaki adam bana 86 tl verdi. ben bir yanlışlık yok değil mi dedim. o da hayır dedi. 1 hafta da altın bu kadar fırlar mı ya.? yardım lütfen..

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• bu hafta bozdurduğun fiyat yanlış değil aldığın fiyat yanlış aylık artışta bile öyle bir artış olmamış bırak haftalığı. alışında senden eksik para almışlar

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hak geçmiş olabilir git sor bi 1haftada 2katı sen

gram altından bu kadar kar ediyorsan o zaman

2milyarlik altını olanin 4milyarı olacak demektir, bi yanlışlık var bence git araştır tabi hakta kalmak istemiyorsan! 2kuruş için kul hakkına girmeye değmez. Tabi şahsi görüşüm bu benim. Size ya da başkalarına karşı bi saygısızlık etmiş olmam

0|0
    0|0
    • bende zaten kul hakkına girmemek için sordum bu soruyu. yarın gidicem zaten. saolasn.

• Allah razı olsun, inşallah her zaman böyle duyarlı olursun..

• eyvallah.

• :)) yanlışın var ya alırken parayı yanlış saydın yada adam yanlış saydı 1 hafta önce altın 96 seviyesine düştü bugün itibariyle 99,5 civarıydı o kadar oynama olasılığı yok zaten

0|0
    0|0
    • yawww 47 tlye aldımm iştee.:))) sanırım adam yanlış sattı.:/

• hadi ya. tamam eyvallah çok sağol.

• alırken yanlıslık olmus 1 hafta önce altın 47 tl degıl 95 tl ydı

0|0
    0|0
  • aldıgın kuyumcunun adını solede bizde alalım ii ticaretmiş 100 bin yatırsaydın 160 bin alırdın 1 haftada

0|0
    0|0
    • haha.:D

• bütün paramı altına yatırasım geldi ama talihsiz deve misali 10 bin yatırsam 1 hafta sora bozdurdugumda 6 bin zor alırım

• benim bi suçum varmış gibi konuşuosn.

• Daha ne istiyorsun ? :)

0|0
    0|0
  • alırken yanlış fiyat söylemişler sana gr altın 47 tl degil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yanlışlık yok altın bu aralar baya yükseldi sıkma canını tatlım:)

0|0
    0|0
    • saol canım.:)

• nasıl yanlışlık yok 1 haftada gırama 40 tl zammı gelirmiş yaa :P

• bencede.:D baya büyük bi yanlışlık var hemde.:(

Yükleniyor...