Sevgilim yönetilmeyi seven bir erkek ama ben bunu beceremiyorum ne yapmalıyım?

Arkadaşlar sevgilim kesinlikle kılıbık değil mesala kimse bana bakamaz yıkar ortalığı kısa giydirtmez ama yönetilmeyi seven bir sevgilim var.Bu ikisi birbirinden farklı şeyler yani hayatındaki önemli kararlarda dahil hemen hepsini bana soran benden yönlendirme bekleyen.Bazı şeylere benim karar vermemi isteyen biri.Aslında bunun nedeni biraz anne-babasının durumu.Annesiyle babası aynı hukuk fakültesinde okumuşlar orda tanışmışlar ama annesinin babası (yani dedesi) eski hükümetlerde Adalet Bakanlığı Başbakan Yardımcılığı yapmış bir isim.Ticari olarakta annesinin durumu çok olağanüstü.Ama babası şehit çocuğuymuş. Dedesi polisken şehit olmuş.Babasının ezik bir çocukluğu olmuş yani.Biraz evlendiği kadın sayesinde bu konuma gelmiş.Hani ondan dolayı çocuk öyle alışmış.Annesi hep daha ön planda olmuş.Ama ben bunu başaramıyorum ben öyle yönetebilecek bir kız değilim yani.Beceremiyorum fikir bile veremiyorum.Sizce ne yapabilirim? Çocuğu bu alışkanlıktan vazgeçirebilirmiyim?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• onu bunu bilmem geçmişinin elbet etkisi vardır ama klasik erkek iste görüntüde orman yangını ardında saman alevi yönet kardeşim ne istiyorsan yaptır o da bunu istedikten sonra sorun yaratmaya ne hacet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...