Aynı evde evlenmeden yaşar mısınız?

yaşarsanız neden?yaşamazsanız neden?

evliliği kötülemek değil burdaki amaç

artniyetsiz bir soru

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

• yaşarım . ama onunla evlenebilirm o dogru kişi diyebilecegim bi insanla... hatta evlenmeden de denemek isterim. bakalım aynı evde ne yapıyoruz :) bi insanı sevmek başka aynı evi paylaşabilmek başka benim için.. sonra evlenince hayal kırıklıgı olmasın :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• seninle aynı evde yaşayan kız arkadaşının duygularını anlamaya çalışıyorsun o zaman dur ben sana sleyim seni o kadar çok seviyor ki bu duruma bile katlanıyor

1|2
    0|0
  • eğer çok seviyosam ve güveniyosam tabiki yaşarım ama gözümü kırpmadan acaba diye düşünmediğim dirisi olursa

0|1
    1|0
  • yaşarım bence çok uzun süre olmamak şartıyla yaşanmalı diye düşünüyorum bu şekilde sevgililer birbirlerinin evdeki hallerini öğrenebilirler.. evlenince ev düzeniyle vs ilgili çıkan ufak tefek ya da büyük tartışmalar bu şekilde önceden ortaya çıkar, taraflar da ona göre devam edip etmemeye karar verirler..

0|1
    1|0
  • inancım gereği yaşayamam..

4|1
    0|1
  • Yaşayamam.Aile ve ahlak yapıma ters.

1|0
    0|2
  • yaşamam asla aile yapıma ve geleneklerime çok aykırı ki durum bu olmasa bile yine yaşama evliliğin bi değeri yeri olmalı

1|0
    0|0
  • Yaşamam. Sebebi çevrem ne der düşüncesi değil bana ters. Evliliğin bir anlamı kalmalı diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • aile yapıma aykırı , yaşamam.

0|0
    0|0
  • yaşamam tabiki evliliğe önem veriyorum

ve dinimizde yasak

0|0
    0|0
  • yaşamadım, kendi yaşamayacagimdan değil şartlar, zaman, mekan ya da ilişkinin boyutundan vs.

yaşamak gerek bi ara

0|0
    0|0
  • Yaşanır neden yaşanmasın

0|0
    0|0
  • yaşamam bana ters...

1|0
    0|1
  • ben yaşamam

1|0
    0|0
  • neden evlenmedn yaşayacagımıza bağlı sonuçta o haddeye geldıysek bızı ımzadan ayıran ney?

1|0
    0|0
  • yaşayacağımı zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Ciddi olduğum biri ile yaşardım

0|0
    0|0
  • Yaşadım , yine yaşarım.

Tükenmiyoruz ki .

0|0
    0|0
  • Yaşarım ben...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• daha önce yaşadım, gene yaşarım. Çokta ulvi bir yere koymuyorum. tamam herkesle hade eve çıkalım demiyorum ama evet olabilir belli bir eşiği atlatanla.

1|0
    1|0
  • yaşadım o şekilde ünideyken artık evlenipte yaşamanın vakti geldi.

0|0
    0|0
  • yaşarım.. gerçekten inandığımla

0|0
    1|0
  • hayır yaşamam çünkü dinimiz gereği nihaksız yaşamak haramdır hakim bey

1|0
    0|0
  • inancım gereği yanlış bişey bu. asla böyle birşey yapmam.

1|0
    0|1
  • bu saatten sonra gerek yok bro unili gençler gibi. artık direkt dünyaevi time

0|0
    0|0
  • yaşarım ne adammı yiyoz

0|0
    0|0
  • sevdiğim birinle yaşarım

0|0
    0|0
  • sevgilimle aynı evde yaşıyorduk bir gün sevgilim şehir dışına çıktı fırsattan istifade eve rus bir tane manita attım tam iş üstünde sevgilime yakalandım tokatı patlatıp evden ayrıldı...

0|0
    5|1
  • imkan dahilinde mümkün değil.c'est interdit

1|0
    0|1
  • Yaşamam. Karakterime ters. Dini inancıma ters...

2|0
    0|1
Yükleniyor...