Bir kadının ayrıldıktan sonra sevgili bulması.

Ayrılmamızın üzerinden çok zaman geçti yani kısacası aklımda olmadığını belirteyim. Ancak aklıma çok takılmıştır. Ölüyorum bitiyorum diyen bir kadın neden ayrıldıktan 10 gün sonra biriyle sevgili olur ? Bir de niye eski sevgilisini gördükten sonra yüzü değişir bir anda ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• zamansal düşünmeyi bıraktığımızda çok daha rahat olucaz

canı istemiş çok etkilenmiş vs vs so what

yeri gelir sene olur istemezsin yeri gelir 10 gun olur, karsilastigina bagli

0|0
    0|0
    • Belki dediğin olabilir. Biz tanıştığımızın ertesi günü hatta 24 saat geçmeden sevgili olmuştuk ve 9 aylık bir ilişkimiz oldu ilk 6 ayı neredeyse 7 24 beraberdik.

• Koyunlarla ilgili bilmediğin onca şeyi düşün ve uyu :D

• işe yaramaz.

Kızlar Ne Diyor 7

• en buyuk hatalardan biridir ama bazen yapilabiliyor unutmak icin baskasina gidiyorz :/

0|0
    0|0
  • aynısı basıma geldı sevgşlimle eski sevgilimle karsımdaydı onun aynında adaamlas amimi bile durmadım 4gun sora bitrdim ben tek kişyecıktım unutmak için

0|0
    0|0
    • hayır halka untumadım ben onu kimsyelede yapamıyorum bilmiyorum neolcak buişin sonu

• Çünkü aşk bitmiştir

0|0
    0|0
  • bunu en çok erkekler yapıyor uyuz oluyorum ya :S untma saçmalıkları işte

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum bu sevgilimden önceki sevgilimde de başıma gelmişti. Bir tanesinde daha gelmişti başıma. Sanırsam unutmayla alakası yok. Anlık ilgi duyulan idare eden bir adamım sanırsam :)

• ben çok saçma bulyorum ben asla yapmadm yapmamda

• gerçekten sevmemiştir sevse yerine başkasını koyamaz kesinlikle

0|0
    0|0
  • Unutmak için deneme talimi yapıyordur.

0|0
    0|0
  • Kimbilir, belki de çok kırılmıştır sevmediğini farketmiştir, ve yanlışta olsa şuan kendini oyalıyordur.unutmak için .bazen atarız yanımızdakini dikenli bir bahçeye bencilce..tabi bu sadece bir ihtimal.beni sevdiğim adam böyle yaptı çünkü...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Karaktersizlik işte. Ölüp bitmeyceğin insana ölüyorum bitiyorum demeyeceksin. Sonradan hani noldu şimdi diye sordurmayacaksın.sorduracak kelimeler söylemeyeceksin . Gerçekten öyle olduğunda kullanacaksın.

0|0
    0|0
  • nefret yüzdesine göre değişir

0|0
    0|0
  • cani istemiştir olmuştur ne diyelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...