Kendinizi değiştirmek için neler yaparsınız?

kişilik gelişimi aile ve sosyal ilişkilerde ilişkilerin daha aktif ve düzenli olması, özgüven. kişinin kendine olan güveni ve diğer insanlarla olan ilişkilerde karşı tarafa güven duyması için birde hayatımızın bazı evrelerindeki yıkımlarda kendini yenilemesi için neler yapabilir. yada kendinizi sürekli yenilemek için yaptığınız birşeyler var mı bununla ilgili okuğudunuz bir kitap.

okuduğunuz bir kitap varsa ve gerçekten hayatınızı etklileyip sizi değiştirdiyse bakış açınıza farklılık getirdiyse ismini almak isterim.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bak bende merak ettim şimdi

0|1
    0|0
    • ya bi soru sordum biri şarkı söylemeye başladı, biri estetik falan :D sorumuzun cevabını alamadık du bakalım..

• bunlar gibisinden çok burda ciddiye almıyorlar

• bende almayanı almam olur biter. hatta öyle bi almam ki yaptığı umursamazlıkla bozarım adamı ben. ama ondan bağımsız birşey söyleyim; hayat'ta işte ondan bizi ciddiye almıyor. bazen iki darbede yıkılıyoruz acı çekiyoruz sonrada bahaneleri başka şeylerde arıyoruz. sorunlarımıza ve sorularımıza cevaplar çoğu zaman soru işareti. okumalı. geliştirmeli. beyin gelişirse herşey yoluna giriyor. hayat güzelleşiyor. cahillik kötü hastalık. birde önyargılı olmak. çoğu yerde yıkıma uğratıyor insanı bunlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Estetik yaptırırm genelde.

0|0
    0|0
    • ben kişisel gelişim dedim fiziksel değişim demedim :)) neyse oda gerekli :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Ankara'nın bağları da büklüm büklüm yolları...

gezerim

tozarım

0|0
    0|0
  • 30-35, avatarda 10 numaraymış

0|0
    0|0
    • yaşım büyüktür görünüşüm ve ruhum her zaman 25 tir değişmez de. zaten dışarda duyanlar ve beni görenler hayretler içinde kalıyor :)

Yükleniyor...