Normal mi sizce bu?

Arkadaşlar benim yaklaşık 5-6 ay önce evde göğüs antremanı yaparken 10 ar kg toplamda 20 kg dambılla çalışıyordum öyle ahım şahım birşey değil ve birden sırtla boyun arasına bir ağrı girmişti o 2 hafta felan geçmemişti ve git gide ağrılar yer değiştirmeye başlamıştı bazen o sırt ile boyun arasındaki ağrı diniyor sol el baş parmağıma felan vuruyordu bir ara hatta şemşiyeyi düşürmüştüm ağrıdan doktora gitmiştim doktor ilk sefer naprosyn cr ağrı kesici ile bir tane pomad yazmıştı onları kullanıp bitirmeme rağmen sonuç 0 dı ve doktora tekrar gittim düzelmedi demek için doktora ağrıların dolaştığını anlatmayı unutmuştum onu anlattım boyun fıtığından şüphelendi ben zamanında çok boyun çıtlattım kireçlenme felan mı oldu artık ne oldu bilmiyorum mr istemişti doktor mr a da giremedim epilepsi olduğu için bende girmem sakıncalıymış

O öyle kalmıştı arada bir ağrı oluyordu doktor boyun egzersizleri vermişti 3 ay düzenli yap dedi bende tabi unutkanlık felan var 1-2 gün yapıyordum 1 hafta yapmadığım oluyordu unutuyordum pek bir etki göremedim fakat farkettiğim şey şuydu boyun veya başka bir yerim çıtladıktan sonra ağrılar tekrar başlıyordu bundan yaklaşık 3 hafta önce ise şöyle birşey oldu ben o günden beri aylarca göğüs çalışmadım korkup spor salonuna yazılacak cesaretim olmadı 3 hafta önce ise göğüs çalıştım şınav ve dambıllar ile 12 şınav çok zor çektim hamlıktan mı bilmiyorum normalde 20 25 yapıyordum ve ellerim ayağım titremeye başladı güçsüzlükten olsa gerek

Bu göğüs çalıştığım ertesi gün bir ağrılar başladı sol göğüste omuzlarımda kollarımda gittim başka bir fizik tedavi doktoruna doktor sirlaud ile magvital ilaçlarını yazdı bunlar da bende ters tepti hafta felan kullanmadım feci karın ağrısı yapıyolardı dün gene göğüs çalışıyım dedim ve bu sabah bir kalktım tekrar ağrılar başladı bu böyle nereye kadar gidicek ya sorun ne anlamıyorum psikolojim alt üst oldu kendimi çok güçsüz hissediyorum lütfen biri yardımcı olsun bir akıl fikir versin :( :(

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...