Neden GALATASARAY, neden FENERBAHÇE, neden BEŞİKTAŞ, neden TRABZONSPOR?

ne zaman ve neden desteklemeye başladınız takımınızı.

benim sebebim basit ben trabzonluyum. dolayısıyla 7 den 70 i, bakkalından imamına kadar herkes trabzonsporluydu. bende trabzonsporlu oldum. hatta öyleki ne zaman başladığımı hatırlamıyorum bile.

sizin sebebiniz nedir?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray Çünkü şereftir onu sevmek.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Herkes trabzonsporlu degil trabzonda onu bir duzeltelim. %95 diyebilirsin.
    Galatasaray cunku cocukluk askim, ilk goz agrim.

0|0
    0|0
  • Sevmenin sebebi olmaz ki cevap verebiliyorsan zaten sevmek olmaz bir karsılığı olmamalı, çocukluk askı gibi bir sey sadece seversin.. Ben onunla yatıp onunla uyanıyorum... Tek aşk GS

0|0
    0|0
  • Neden mi GALATASARAY

"Babam ne yaparsan yap şerefinle yaşa dedi,, o günden beri Galatasaraylıyım..

0|0
    0|0
  • Aslında fenerliydim küçükken dayım glatasaraylı yapmaya çalışırdı beni o vefat ettikten sonra galatasaraylı oldum

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'a aşık oldum çünkü.

0|0
    0|0
  • abim sagolsun kucuklukten alistirdi :D

0|0
    0|0
  • GALATASARAYLI OLMAK AYRICALIKTIR...

1|0
    0|0
  • hatırlamıyorum ama seviyorum takımımı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• neden Galatasaray
    cocukluktan beri severim :)) o takımı sempatim vardi
    ailede tek galatasaraylı benim :)

0|0
    0|0
  • Renklerine şerefine aşığız

0|0
    0|0
  • Benim şampiyonluğu gördüm son şampiyonluk 3 yaşında. 30 yıl oldu görmeyeli. Takım mı Ts.

0|0
    0|0
    • şampiyon olan takımı tutacaksam gider realmadridi tutarım. sırf yendiği için takım mı tutulur abi

• Anlamadın galiba 3 yaşındaydım dedim başladım tutmaya yaş 33 hala tutuyorum.

• Aileden geliyor benim takim destegim..
    Bizde herkes Galatasarayli benide cocuk yasta cimbom sevgisi ile yetistirmisler..

0|0
    0|0
  • sebepsiz bir sevgi var ister istemez seviyorum

0|0
    0|0
  • Yaşa #Fenerbahçe marşı'nı dinlemeyi çok severdim veletken ki hala çok severim. Kendimi bildim bileli hep büyüdü #FB sevgisi. Renkleri ayrı, arması ayrı, tarihi ayrı sebeptir #Fenerbahçe delisi olmak için.

0|0
    0|0
  • Bizde Beşiktaşlılık Babadan oğula geçer :D Aslında dedem Fenerbahçeliydi ama bilmiyorum babam Beşiktaşlı diye Beşiktaşlı oldum işte :D

0|0
    0|0
  • Renklerine aşık oldum, Beşiktaşımın...

0|0
    0|0
  • Doğuştan Fenerbahçeliyim bendeki Fenerbahçe sevgisi bir yaşam amacı bir tutku babadan oğula miras bu sevda

https://www.youtube.com/watch?v=l-IA98csJMY

İşte budur Fenerbahçe sevgiisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...