Değişik duygular içerisindeyim. Beklemeli miyim sizce?

Dersanemde biri var sürekli karşılaşıyoruz.aynı otobüste kaç kez karşılaştık bakıştık.dersanede sınıfımın önünden her geçmesinde içeri bakıyodu arkadaslarım dalga geçiyolardı seninki yine bakıyo falan.ya ben ona karşı bişeyler hissetmeye basladım o günlerden sonra.ama son 1 2 haftadır öyle eskisi bakmıyo . yine karsılasıoruz ama dedgim gbi . ben bugun arkadasımı sınıflarına gönderdim soyadını ögrenmesi için eve gelir gelmez faceten yazdım çıktı .eklemelimiyim sizce . ya gerçekten çok degşk duygular içersndeym .beklemelimiyim ne yapmalıyım ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ah bu ilk okul çağları. ekleme bırak o gelsin ağırdan sat kendini

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çocuk utangaç belkide. Bişiler hissediyosan duygularını saklama bence. Yoksa o utancak sen utancan ohoooo...

0|0
    0|0
    • öyle ama ben yapmak istemiyorum . ondanda bişe gelicegi yok napsam yaaa her görmemde heycan basıo adı ferhatmş :)

• Mesela ben olsam bende açılamam utangacımdır o konularda. Anca bir ortamda arkadaşca muhabbet olcakki sonrada o ilişkiyi ileri safhalara taşıyabileyim. O çocukta öyledir belkide. Dediğim gibi bence sen at adımı.

• bugün ne olsa begenrsn :D arkadasm bana dediki sana birini göstercem öyle yaksklıki gttm baktm benim bakstgm çock allahm dedim o benim falan :D nasl kskandm ya nasıl bi duygurd bu. yarın süslenicem dikkatini çekmek istiyorum. ilk olarak ne yapsam :)

• sen ekle eğer öküz değilse mesajı alır

0|0
    0|0
  • ataga geç hemen

0|0
    0|0
    • ne hibi ne yapsam sonçta karsmdaki bi erkek

• yk yapamam onu ya sevglsi var sa yok yok olma z

• ozaman sonsuza dek PİŞMAN ol

• ya bir erkek kolay kolay saf nieylerle kıza bakmaz ne bileyim

0|0
    0|0
    • gerçektenmi o kız çok güzelse peki ?

• güzel olması bir şey değiştirmez ki siz kılzar genelde bunu samimiyet olarak görüyorsunuz hoşunuza gdiyor çünkü duygusal bir yapınız var ama erkek böyle değildir sever tamam ama işi cinsellliğe taşır sana bakar mesela koyun gibi gelir yanıma oğlum bak bi kız gördüm uff şurası böyle şöyle der hemen herkes bunu yapıyor. sizde bundan habersiz aşık sanıyorsunuz. ama doğru değil. sınırınızı koruyun kız dediğin kapalı kutu gibidir her erkek o kutuyu açamamalı gönlünüde.

Kızlar Ne Diyor 2

• belki seni sinamak istiyordur biraz uzaklisim nasil davraniyor diye filan bekle birak kendisi gelsin

0|0
    0|0
    • gelmiyo ama ya offf :) bakışlarına ölüyorm onun . anlamştr belki oda benm ona baktgmı :) anlamsmdr . hani insan bazen hisseder ya .

• evet bendede olmusdu oyle zaman lar heycanli olursun hayal edersin oyle olsa boyle olsa diye karsilik olmayincada ya benden hoslanmiyorsa diye korkarsin bilmiyorum cok zamandir boyleyse bir sey yap tanis onunla ne bileyim

• onu dudağından öp<3

0|0
    0|0
Yükleniyor...